Fenvi T919 Bluetooth ile IPhone'a bağlanmıyor

abdulkadirersoy

Kilopat
RAM
GSKILL 32GB (2x16GB) TRIDENT Z5 DDR5 6400MHz CL32 1.4V RGB Dual Kit RAM
SSD veya HDD modeli
2xCrucial 1TB P5 Plus Serisi NVMe M.2 SSD
Ekran kartı
MSI RADEON RX 6800 GAMING X TRIO 16GB GDDR6 256bi
Anakart
MSI MPG Z690 EDGE WIFI Intel Z690 Soket 1700 DDR5
İşlemci
Intel Core i5 13600KF Soket 1700 13.Nesil 3.50GHz
Fenvi T919 Bluetooth ile iPhone bağlantısı her seferinde hata veriyor. İlk sistemim iMacpro 1.1 idi. Sonrası için çözüm olur diye Mac Pro ile değiştirdim ama sorun aynı devam etti. Hiçbir cihazda bu sorunu yaşamazken bir tek IPhone'da yaşıyorum. Süreklilik kamerasını kablosuz olarak kullanabilmem için buna ihtiyacım var. Ventura 13.4.1 yüklü.

Dosya Ekleri

• IMG_0204.PNG
    IMG_0204.PNG
    106,1 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleyen: Moderatör:
Fenvi T919 Bluetooth ile iPhone bağlantısı her seferinde hata veriyor. İlk sistemim iMacpro 1.1 idi. Sonrası için çözüm olur diye Mac Pro ile değiştirdim ama sorun aynı devam etti. Hiçbir cihazda bu sorunu yaşamazken bir tek IPhone'da yaşıyorum. Süreklilik kamerasını kablosuz olarak kullanabilmem için buna ihtiyacım var. Ventura 13.4.1 yüklü.

Hocam sürücüleri yüklü değil mi?

Hocam sürücüleri yüklü değil mi?

Sürücüden kastınız nedir? Hackintosh sistem kurduğum gibi Bluetooth ve Wi-Fi'yı sistem tanıdı. Ekstra bir şey yapmadım. Buna uygun sürücülerin Mac için yüklendiğine dair herhangi bir konu vs. yazı da göremedim.

Kablo ile bağladığımda süreklilik kamerası çalışıyor. Kamera çalışırken kabloyu çıkartığımda kablosuz bir şekilde görüntü vermeye devam ediyor. Sonra kamerayı kapatıp tekrar açıyorum sorunsuz bir şekilde kablosuz yine iPhone kamerası görüntü veriyor. Ama kapalı halde 2 dk sonra deniyorum. Süreklilik kamerası kablosuz çalışmıyor. İlk başta yaptığım gibi önce kabloyu takıp sonra aynı adımları tekrarlayınca sürekilik kamerası kablosuz çalışıyor. Bu sorunu aynısını gerçek Mac'lerde yaşayan var mı? Sormak istediğim Apple'dan kaynaklı bir sorun mudur?

Geri
Yukarı