Fernbus Simulator ve BeamNG Drive direksiyon dönüşü eşit değil

İşletim sistemi
Windows 10

cLaww

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Veritabanı Programcılığı
Merhabalar, fernbus Simulator ve BeamNG Drive'da yapmak istediğim iki ayar var (Logitech G923 + shifter kullanıyorum) iki oyunun da direksiyonlar 900 derece değil, direksiyonum 900 derece fakat oyun içinde direksiyonun dönüşüyle benim direksiyonun dönüşü eşit değil. Bunu nasıl ayarlarım? İkinci sorum da iki oyunda da vitesi nasıl manuel h shiter yapabilirm?

Merhabalar, fernbus Simulator ve BeamNG Drive'da yapmak istediğim iki ayar var (Logitech G923 + shifter kullanıyorum) iki oyunun da direksiyonlar 900 derece değil, direksiyonum 900 derece fakat oyun içinde direksiyonun dönüşüyle benim direksiyonun dönüşü eşit değil. Bunu nasıl ayarlarım? İkinci sorum da iki oyunda da vitesi nasıl manuel h shiter yapabilirm?
Logitechin kendine özel bir yazılımı var oradan oyunu bulun ve direksiyon açısını 900⁰ yapın. H vitesi oyunun içerisinden yapabilirsiniz asetto Corsa da olduğu gibi bir sihirbazı olmalı.

Logitech'in kendine özel bir yazılımı var oradan oyunu bulun ve direksiyon açısını 900⁰ yapın. H vitesi oyunun içerisinden yapabilirsiniz Assetto Corsa da olduğu gibi bir sihirbazı olmalı.

Zaten G HUB yüklü, direksiyon da 900 dereceye ayarlı. Fakat oyun içinde direksiyon dönüş açısını belirten bir ayar bulamadım iki oyunda da.

Geri
Yukarı