Ferrari Oyuncu Kulaklığı Üretti

Link bozuk sanrım.
Çokta şık durmuyor bence hatta o Ferrari logoları çok büyük sanki çakma veya kalitesiz bir ürünmüş gibi göstermiş bence.

Yeni değil ki bu kulaklık. Deneyimleme şansım olmadı ama rahat olacağını düşünüyorum.

Link bozuk sanrım.
Çokta şık durmuyor bence hatta o Ferrari logoları çok büyük sanki çakma veya kalitesiz bir ürünmüş gibi göstermiş bence.
Daha mat ve dediğiniz gibi logo küçük ve çıkıntılı olabilirmiş.Biraz pilot ve spiker havası veriyor.
Yeni değil ki bu kulaklık. Deneyimleme şansım olmadı ama rahat olacağını düşünüyorum.
Doğrudur.Ben anasayfamda gördüm.Kulaklık almak isteyenlerin kafasında bir alternatif olabilir diye konu açmak istedim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ürünü satın almak için: Thrustmaster T.Racing Scuderia Ferrari Edition Yarış Kulaklığı Fiyat

Fikirleriniz nedir?

Kulaklık üreten marka Ferrari değil Thrustmaster üretiyor Thrustmaster zaten belt Drive hybrid sistemli profesyönel direksiyon setleri üreten bir marka yarış oyunları için tasarlanan bir kulaklık simracing için özel olarak yapılmış müzik dinlemek video izlemek için iyi bir kulaklık değil.

Geri
Yukarı