FH4 alınır mı?

Vardem

Hectopat
Daha fazla  
Şu an indirimde ve daha önce hiçbir FH oyununu oynamadım. Serverlar ne durumda? Gamepadle oynayacağım.

Forza Horizon 5 çıkışına yakınken 4 oynamıştım. Tek sıkıntım trafik akışının soldan olmasıydı ancak kesinlikle oynanır. Bence gayet güzel Ayrıca oyun hala aktif oyuncu sayısı olarak bence deneyebilirsiniz, beğenirseniz daha sonra Forza Horizon 5 de alırsınız ama bence hiç almayın xbox game pass e bir aylığına 30 lira verip deneyerek sonra satın alabilirsiniz ki sık sık indirime giriyor Forza Horizon 4.

Hala oynuyorum ve fiyatına %100 değer sevmeseniz bile müzik açıp araba sürün o bile keyifli.

Alınır. Oyunun sunucuları halen dolu ve sunucular çok uzun bir süre daha açık kalacak. Daha Forza Horizon 2 oyununun bile online sunucuları açık günümüzde. Burdan bakarak FH4 sunucularının da çok uzun süreler aktif kalacağını çıkarabiliriz. Ultimate Edition'u alıp geçin. Bu pakede oyunla ilgili neredeyse tüm içerikler dahildir. Sadece bir araç pakedi DLC'si dahil değildir o da Hot Wheels Car Pack DLC'dir. Çok önemli bir DLC değildir, eğer isterseniz sonradan ayrıca alabilirsiniz.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz aşağıdaki bağlantıda Steam üzerinde 100'den fazla olumlu oy almış olan bir FH4 incelemem bulunuyor. Dilerseniz okuyabilirsiniz. Belki aklınızdaki soru işaretlerinin silinmesine yardımcı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı