FH4 en iyi drift arabası hangisi?

Soru başlıktaki gibidir.

Ben normalde oyunda hiç drift atamıyordum BMW E30 ile bir deneme yapayim dedim olmadı sonra E30 için bir ayarlama buldum ama ayarlamayı yapanın ismi çok önemli filtrelerden drift ve hız için ya da dönüş için en iyi yi seçip bir ayarlama buldum, ayarın sahibiken block's son diye bir adam ama o kadar iyi bir ayarlama yapmış ki gaza küçücük dokunuyorum araba uçuyor gidiyor o kadar hızlı ve önceden dediğim gibi hiç drift atamıyordum ama şimdi adam o kadar güzel açı ayarlamış ki drift atmadan duramıyorum çok eğlenceli yani dediğim gibi araba önemli değil asıl önemli olan sürücü ve ayarlama.

RWD araçlarla güreşmeden drift yapmak zor biraz ama AWD araçların neredeyse hepsi doğru ayar ile sürekli drift yapar hale getirilebiliyor. Otoban faresi olacaksa Supra, şovumsu şeyler yapılacaksa Hoonigan Mustang görür.

Oyunda kullanması en basit ve drift bölgelerinin metası olarak da bilinen Formula Drift #43 Dodge Viper, oyundaki en iyi drift aracıdır. Drift maceralarında, drift bölgelerinde en kolay bir şekilde en iyi skoru bu araç ile elde edebilirsiniz.

Her arabayla oluyor neredeyse ama şahsen favorim Skyline R34 bir de hızlı ve öfkeli 2 kaplamasını çektin mi tadından yenmiyor.

Geri
Yukarı