FH4'te silinen arabalar nasıl geri getirilebilir?

zSwift25

Hectopat
Daha fazla  
Uzun süreden sonra FH4 yükledim ve girdiğimde çoğu arabam silinmişti ve hepsinin ayarlamaları silinmişti. Bu durumu nasıl düzeltirim?
Steam cloud yoluyla geri getiriliyor galiba ama bir sürü dosya var hepsini nasıl indireceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde oyuna girdiğinizde daha oyun açılmadan en başta size iki seçenek sunulur. Bu bilgisayardaki savenizi mi kullanalım yoksa Xbox Cloud'daki savenizi mi diye. Cloud'u seçerseniz eski araçlarınız, ayarlarınız yüklenir. Yükleme işlemi verinizin büyüklüğüne göre uzun sürebiliyor, Xbox sunucularının yavaşlığından dolayı. Onun dışında ekstradan bir şey yapmanız gerekmiyor diye biliyorum.

Normalde oyuna girdiğinizde daha oyun açılmadan en başta size iki seçenek sunulur. Bu bilgisayardaki savenizi mi kullanalım yoksa Xbox Cloud'daki savenizi mi diye. Cloud'u seçerseniz eski araçlarınız, ayarlarınız yüklenir. Yükleme işlemi verinizin büyüklüğüne göre uzun sürebiliyor, Xbox sunucularının yavaşlığından dolayı. Onun dışında ekstradan bir şey yapmanız gerekmiyor diye biliyorum.
Şuanda tekrardan açıyorum bir bakayım da görmedim ilk açtığımda.
Ben şöyle bir yol gördüm steam cloud webten açıyoruz bütün dosyaları indirip bir yere atıyoruz ama bir sürü dosya var hepsini indirmek büyük amelelik ayrıca bazılarında bir resim dosyası açılıyor indirilmiyor.

Steam sürümü hakkında bilgim yok hocam. Ben Microsoft Store'den oynuyordum ve orada sistem üstte dediğim gibi işliyor. Steam'dan oynamış olan birileri elbet size yardımcı olacaktır.

1647461080557.png

Şöyle bir şey diyor bende hocam.Oyuna nasıl atacağım bu dosyaları?
1647461132081.png

Tek çözüm yolu hepsini amele gibi indirmek olacak galiba.Onu da yarın yaparım artık.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı