1500-2000TL Gamepad önerisi

1714316010208.png

Sadece adres kısmını doğru girin gümrük problemi olmasın. Ödemeyi yapınca kapınıza kadar getiriyorlar. Başka ücret ödemiyorsunuz.

Siz etraftan duyduğunuzla konuşuyosunuz ben hepsini deneyimleyip konuşuyorum. 2500TL fiyata PC için dualsens veya 9. nesil alınmaz. 8 bitdo fiyatına göre çok başarılı bir gamepad. Al geç üstüne düşünme bile. 2800TL çıkacak adam Gulikit KK3 max gibi hall effect analog , tetik trigger ve back button bulunduran bi pro controller varken dualsense para verilmez.

8 bitdoyu attığım linkten alın geçin hocam. Emin olun gayet memnun kalıcaksınız.
Bilgili bi abiye benziyorsun 🙏

Gulikit K3 Max ile 8BitDo Ultimate Bluetooth arasında çok fark var mı 8BitDo Ultimate Bluetooth kullanıyorum.
Pro kontroller özelliklerini çok gerektiren bir gamepad ihtiyacınız yoksa gerek yok. Ultimate'de çok iyi bir gamepad'dir.

Bilgili bi abiye benziyorsun 🙏
1714316239796.png
Ürün denemeyi seviyorum sadece değer bulduklarımı elimde tutarım. Onca kontrolcü Altta 3 farklı mousepad olmasından da anlayacağın üzere çok ürün alıp test ediyorum sadece bazen forumda denediğim ürünler hakkında yok o değil bu daha iyi diyip bilgisiz konuşanlar çileden çıkarıyor :D

Pro kontroller özelliklerini çok gerektiren bir gamepad ihtiyacınız yoksa gerek yok. Ultimate'de çok iyi bir gamepad'dir.

Eki Görüntüle 2180998Ürün denemeyi seviyorum sadece değer bulduklarımı elimde tutarım. Onca kontrolcü Altta 3 farklı mousepad olmasından da anlayacağın üzere çok ürün alıp test ediyorum sadece bazen forumda denediğim ürünler hakkında yok o değil bu daha iyi diyip bilgisiz konuşanlar çileden çıkarıyor :D
Merhaba, 8 bitdo Dark souls gibi oyunlar için yeterli mi acaba?

Eki Görüntüle 2180998Ürün denemeyi seviyorum sadece değer bulduklarımı elimde tutarım. Onca kontrolcü Altta 3 farklı mousepad olmasından da anlayacağın üzere çok ürün alıp test ediyorum sadece bazen forumda denediğim ürünler hakkında yok o değil bu daha iyi diyip bilgisiz konuşanlar çileden çıkarıyor :D
hocam size bir sorum olacak bu iki gamepadin farkı nedir ve hangisi alınmalı sizce ?

Biri sadece bilgisayar için 2.4g alıcı ve kablo ile bağlanan versiyon diğeri bluetooth özellikle android ve switch'e bağlanabilen şarj standlı ve daha gelişmiş bir versiyon.

Merhaba, 8 bitdo Dark souls gibi oyunlar için yeterli mi acaba?
Yeterli.

Aktif kullanıyorum DualSense ve Xbox bunun getir götürünü yapar.

Üstte arkadaşlarin atılan linklerde hall effect var mı bilmiyorum ama benim attığım linkte hall effect versiyonu geliyor ve Xbox dizaynlı artı olarak da Bluetooth, 2.4 dongle, kablolu kullanım olan versiyonudur bazıları Bluetooth yazmadığı için tek 2.4 GHz sanıyor tek 2.4 GHz veya tek Bluetooth veya hall effect olmayan versiyonları da var linkte ki ürün en iyi versiyonudur.

Dosya Ekleri

• IMG_20240426_110858.jpg
    IMG_20240426_110858.jpg
    148,6 KB · Görüntüleme: 11
  • IMG_20240417_142736.jpg
    IMG_20240417_142736.jpg
    146,4 KB · Görüntüleme: 10
  • IMG_20240417_142745.jpg
    IMG_20240417_142745.jpg
    208,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:
Aktif kullanıyorum DualSense ve Xbox bunun getir götürünü yapar.

Üstte arkadaşlarin atılan linklerde hall effect var mı bilmiyorum ama benim attığım linkte hall effect versiyonu geliyor ve Xbox dizaynlı artı olarak da Bluetooth, 2.4 dongle, kablolu kullanım olan versiyonudur bazıları Bluetooth yazmadığı için tek 2.4 GHz sanıyor tek 2.4 GHz veya tek Bluetooth veya hall effect olmayan versiyonları da var linkte ki ürün en iyi versiyonudur.
hocam yanlış olmasın ama burda bluetooth yazmıyor ?

hocam yanlış olmasın ama burda bluetooth yazmıyor ?
yazım hatası ise bu ürünü almayı düşünüyorum , size fiyatı toplam kargo gümrük vergi ne kadara geldi hocam ?

Dosya Ekleri

• wqe.PNG
    wqe.PNG
    257,2 KB · Görüntüleme: 10

Yeni konular

Geri
Yukarı