Çözüldü Assetto Corsa silinen DLC aracı nasıl geri getirilebilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BirKimse

Decapat
Daha fazla  
Assetto Corsa'da bir sürü mod indirmiştim ve kullanmadığım araçları siliyordum. Yanlışlıkla aldığım ve indirdiğim bir DLC'nin arabasını silmişim.
Bu sildiğim arabayı nasıl geri getirebilirim? Veya bu DLC'yi silip geri indirirsem sorun çözülecekse nasıl silip geri indirebilirim?
Bilen kişiler cevaplarsa çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (90).png
    Ekran Görüntüsü (90).png
    18,5 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Dosya doğrulamayı deneyin, düzeltmez ise birisinden aracın dosyasını isteyebilirsiniz, veya bir ihtimal internette bulabilirsiniz. Dosya doğrulama yaparken önemli modlarınızı yedeklemenizi tavsiye ederim.
Dosya doğrulamayı deneyin, düzeltmez ise birisinden aracın dosyasını isteyebilirsiniz, veya bir ihtimal internette bulabilirsiniz. Dosya doğrulama yaparken önemli modlarınızı yedeklemenizi tavsiye ederim.

Çözüm
Assetto Corsa'da bir sürü mod indirmiştim ve kullanmadığım araçları siliyordum. Yanlışlıkla aldığım ve indirdiğim bir DLC'nin arabasını silmişim.
Bu sildiğim arabayı nasıl geri getirebilirim? Veya bu DLC'yi silip geri indirirsem sorun çözülecekse nasıl silip geri indirebilirim?
Bilen kişiler cevaplarsa çok sevinirim.

Dosya doğrulaması işe yarıyor hocam deneyin

sağolun

Allah Razı olsun deniyorum şimdi

Hocam doğrulandı ve 183 dosya yeniden indiirlecek dedi fakat birşey olmadı napcam

sağolun

Allah Razı olsun deniyorum şimdi

Hocam doğrulandı ve 183 dosya yeniden indiirlecek dedi fakat birşey olmadı napcam
Eksik dosyaları otomatik olarak indirmeye başlaması lazım, bir kontrol edin herhangi bir indirme yapılmış mı, daha sonra aracın düzelip düzelmediğini tekrar kontrol edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı