Fiat, Apple İle Çalışmak İstiyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036

İtalyan üretici Fiat, Apple ile ortaklık yaparak otomobil sektöründe yardımcı olmak istiyor. Apple, her ne kadar resmî olarak otomobil üreteceğini açıklamasa da, bu yöndeki çalışmalarını da gizlemiyor. Geçtiğimiz Ocak ayında şirketin, apple.car, apple.cars, apple.auto gibi alan adlarını satın aldığı ortaya çıkmıştı. Apple otomobil konusunda söylentiler artmaya devam ederken birkaç gün önce Fiat-Chrysler grubunun CEO’sundan, “Apple’ın araba üretimini tek başına

Fiat, Apple İle Çalışmak İstiyor Technopat

Daha fazlası...

İtalyan üretici Fiat, Apple ile ortaklık yaparak otomobil sektöründe yardımcı olmak istiyor. Apple, her ne kadar resmî olarak otomobil üreteceğini açıklamasa da, bu yöndeki çalışmalarını da gizlemiyor. Geçtiğimiz Ocak ayında şirketin, apple.car, apple.cars, apple.auto gibi alan adlarını satın aldığı ortaya çıkmıştı. Apple otomobil konusunda söylentiler artmaya devam ederken birkaç gün önce Fiat-Chrysler grubunun CEO’sundan, “Apple’ın araba üretimini tek başına

Fiat, Apple İle Çalışmak İstiyor Technopat

Daha fazlası...
Ali abi sizleri uzun süreden beri takip severek takip ediyorum. Foruma yeni üye oldum ve soruyu nereye soracağımı bilemedim. Onun için buraya yazıyorum. Ben steamden pazartesi günü indirimde olduğu için 60 liraya just cause 3 oyununu aldım. Pazartesi günü indirimin son günüydü ama satın almadan önce baktığımda hala 60 liraydı. Ve bana bu ingilizce mesaj geldi.
There was an error with a recent Steam purchase.

We've saved your cart (including discounts) for 72 hours so you can attempt your purchase again.
[TBODY] [/TBODY]
ingilizce bilmiyorum onun için bu mesajın ne manaya geldiğini bilmiyorum. Lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı