Fiat Egea 1.4 fire 95 HP iyi midir?

TCe benim bildiğim Formula araçlarında kullanilan bir teknoloji alınabilir.

Yani Egea ile aynı fiyata denk gelirse alacağım Renault.

TCe benim bildiğim Formula araçlarında kullanilan bir teknoloji alınabilir.

Renault alalım diyorumda babam Egea diyor ikna edip Renault aldırıcam çünkü yani Megane teknolojisi çok farklı.

Yani Egea ile aynı fiyata denk gelirse alacağım Renault.

Renault alalım diyorumda babam Egea diyor ikna edip Renault aldırıcam çünkü yani Megane teknolojisi çok farklı.

Alacağınız paketler nasıl?
Yani babanız belki Egea da daha doluluk olur diye düşünüyor olabilir benimki öyle yaptı çünkü.
Megane'nin motoru iyi ama paketi nedir?

1.4 Fire'ın en yüksek paketi olan Lounge Plus paketini kullandım. Gerçekten dolu dolu bir paket, neredeyse her türlü özellik var, doluluk açısından iyi bir tercih. Fakat işte motor gücü konusunda iyi değil maalesef, torku çok düşük, iyi kaçamıyor, en ufak bir yokuşta boğuluyor araba. 1.4 Fire, benzinli atmosferik bir motor, tamam atmosferik bir motordan turbolu motor gibi bir performans beklemiyorum fakat Fiat'in atmosferik motorları emsallerine kıyasla çok güçsüz kalıyor gerçekten. Ayrıca bu araba beni 3 kez yolda bırakacak tuhaf arızalarla karşı karşıya bıraktı, bakımları tam olmasına rağmen. Demem o ki pek tavsiye edeceğim bir araba değil.

Paket doluluğuna bakma, motor daha önemli bence. İlla ben Egea alacağım diyorsan 1.6 turbo dizel olanını al. 1.6 Multijet diye geçiyor modelin ismi, iyi motordur tavsiye edilir. Onun dışında diğer Egea modellerine hiç yanaşma bile, pişman olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı