Fiat Egea easy ve urban farkı

TaiLung

Centipat
Daha fazla  
Merhaba siz değerli forum dostlarımdan son kez bir karşılaştırma bilgisi almak istiyorum seçeneklerimde 1 adet urban ve 1 adet easy mevcut.
Easy modeli 147.000km 2016 model 95HP ve 1248CC motor hacmine sahip akabinde sağ kapı sağ çamurluk sol çamurluk sağ arka kapı boyalı.
Urban modelinde ise 140.000 2015 model 95HP ve 1248CC motor hacmine sahip bu araçta da 1 parça değişen 3 parça tam 3 parça lokal boya var.
Easy modeli 465 bin lira.
Urban modeli 475 bin lira yani aralarında 10 bin liralık bir fark var galerici bir arkadaşımla konuştum ve easy ile urban modellerinin arasında pek fark yok dedi.
Aracı satması kolay olsun ve birazcık da konforlu olsun istiyorum hangisi fiyatını hak eder?

Hasarlara göre bakıldığında Easy daha mantıklı. Ama Urban’da 16 çelik jant, multimedya 6 hoparlörlü, deri direksiyon, viraja duyarlı sis farı var. Egea’da 2. el seçeneği boldur istediğiniz gibi bir Urban bulabilirsiniz bence.

Hasarlara göre bakıldığında Easy daha mantıklı. Ama Urban’da 16 çelik jant, multimedya 6 hoparlörlü, deri direksiyon, viraja duyarlı sis farı var. Egea’da 2. el seçeneği boldur istediğiniz gibi bir Urban bulabilirsiniz bence.
bölgemde çok fazla sayıda bütçeme uyan urban yok yani easy düşünüyorum ama kararsızım

Geri
Yukarı