Fiber altyapı ISS önerisi

Arsenik

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Merhabalar, 2-3 gün önce binamiza fiber getirildi. Aslında 6-7 ay önce VDSL gelmişti. Ben VDSL beklerken fiber getirilme şokuyla karşılaştım. Umarım herkese kısmet olur. Konumuza dönecek olursak altyapım 100 Mbps destekliyor. Şu an kullandığım paket Türk Telekom 16 Mbps ve gayet iyi.
Önerebileceğiniz bir ISS var mıdır? TurkNet'i düşünüyorum ama müşteri hizmetleri çok kötü diyorlar.

2021-02-02_03-17-09.png

Hocam, ben de TurkNet'e geçeli 1 aydan fazla oluyor. Müşteri hizmetlerini ben iyi buldum. Ama herhangi bir arıza olunca Türk Telekom ekipleri bakıyor. Çevrenizdeki Türk Telekom ekipleri iyiyse sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Mesela benim çevremdekiler çok iyi. Adamlar daha geçen kablolar eskimiş diye kendileri yeni kablo çektiler. Zaten yapmaları gereken bu ama bazı bölgelerde bakım yapmıyorlar. Eğer TurkNet hakkında sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz.

Hocam, ben de TurkNet'e geçeli 1 aydan fazla oluyor. Müşteri hizmetlerini ben iyi buldum. Ama herhangi bir arıza olunca Türk Telekom ekipleri bakıyor. Çevrenizdeki Türk Telekom ekipleri iyiyse sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum. Mesela benim çevremdekiler çok iyi. Adamlar daha geçen kablolar eskimiş diye kendileri yeni kablo çektiler. Zaten yapmaları gereken bu ama bazı bölgelerde bakım yapmıyorlar. Eğer TurkNet hakkında sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz.
Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için. Acaba VDSL mi kullanıyorsunuz?

Geri
Yukarı