Fiber altyapı ISS önerisi

İlginiz için teşekkürler, acaba ping oranlarınız nasıl? Ping sorunlarını da varmış sanırsam.

Hocam, ne yazık ki çok iyi bir sistemim yok. Ama deneme amaçlı yarın CS:GO indirebilirim. Şu an ping değeri olarak Speedtest'te İstanbul, Kocaeli, Yalova'ya test yaptığımda hep 0 ms çıkıyor. Dediğim gibi yarın CS:GO indirebilirim. Hız konusunda dalgalanma hiç olmadı.

Ping günün hiçbir saatinde yükselmiyor. LoL'de 11-12 ms alıyorum.
Ping sorunu bölgeden bölgeye altyapıdan altyapıya değişir diye düşünüyorum, çünkü 2 yıldır TurkNet kullandım. Hiç ping sorunu ile karşılaşmadım.
Sevindim, nihayetinde fiber altyapıda ping sorunu olacağını çok düşünmüyorum. Ancak bir şey dikkatimi çekti, upload hızları neden bu kadar düşük? Netspeed 8 upload veriyor çünkü. Ek olarak upload paketi satın alabiliyor muyuz?
@Yuu Gerek yok hocam, çok sağ olun. Zaten fiber olduğu için çok ping çıkacağını sanmıyorum şuan bile sorun yok.

Sevindim, nihayetinde fiber altyapıda ping sorunu olacağını çok düşünmüyorum. Ancak bir şey dikkatimi çekti, upload hızları neden bu kadar düşük? NetSpeed 8 upload veriyor çünkü. Ek olarak upload paketi satın alabiliyor muyuz?

Yanlış hatırlamıyorsam upload hızım 2 3 civarlarındaydı ve bu hız bana yetti o yüzden ek paket arayışına girmedim.

Sevindim, nihayetinde fiber altyapıda ping sorunu olacağını çok düşünmüyorum. Ancak bir şey dikkatimi çekti, upload hızları neden bu kadar düşük? NetSpeed 8 upload veriyor çünkü. Ek olarak upload paketi satın alabiliyor muyuz?

Hocam, aslında VDSL'de 35/6, 100/8 Mbps olarak hizmet veriyorlar. Upload paketi alınmıyor diye biliyorum. Bu upload galiba fiberde 4mbps veriliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı