Fiber altyapı

zaynıl

Hectopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar benim yaşadığım bölgede fiber internet yok. Ama yavaş yavaş çevremize gelmeye başladı ve bugün adamlar gelip sokak yollarındaki kapakların içini kontrol ettiler. Bunun fiber ile bir bağlantısı olabilir mi?

Yeterli sayıda imza toplarsan fiber bağlantı için müdürlüğe talepte bulunabilirsin. Onun haricinde altyapın VDSL ise gelmesi biraz şans.

Selam arkadaşlar benim yaşadığım bölgede fiber internet yok. Ama yavaş yavaş çevremize gelmeye başladı ve bugün adamlar gelip sokak yollarındaki kapakların içini kontrol ettiler. Bunun fiber ile bir bağlantısı olabilir mi?
Rutin kontrol olabilir ya da kabloları kontrol edebiliyorlar bizim buralarda da var lögar şeklinde içinde beton borular var kablolar geliyor ölçüm falan yapabiliyorlar. Eğer sizin orada böyle bir sistem varsa ve fiber gelecekse en hızlı şekilde gelir çünkü herhangi bir kazı falan gerekmiyor. En doğru bilgiyi müdürlükten alabilirsiniz yada işçilere sorun söylerler belki.

Rutin kontrol olabilir ya da kabloları kontrol edebiliyorlar bizim buralarda da var lögar şeklinde içinde beton borular var kablolar geliyor ölçüm falan yapabiliyorlar. Eğer sizin orada böyle bir sistem varsa ve fiber gelecekse en hızlı şekilde gelir çünkü herhangi bir kazı falan gerekmiyor. En doğru bilgiyi müdürlükten alabilirsiniz ya da işçilere sorun söylerler belki.

Babam dedi fiber gelecekmiş diye. Bugünde onları gördüm.

Geri
Yukarı