Fiber altyapısı için internet tavsiyesi

Hangisi Tercih Etmeliyim?

• Comnet

• TürkNet (Kendi Altyapsı Yok)

• Millenicom

• Netspeed

• Türk Telekom

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.

xmert96x

Kilopat
Yer
Edirne/Uzunuköprü
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GIGABYTE AORUS 15P XD
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
Yakında Türk Telekom taahhüdüm bitiyor. Türk Telekom fiber altyapısı mevcuttur. Tavsiye edeceğiniz en sorunsuz ve memnun olduğunuz internet servis sağlayıcısı hangisidir? (100 Mbps download 8 Mbps upload veriyor çoğu firma). Müşteri hizmetleri iyi olan ya da en az sorun çıkaracak iternet servis sağlayıcısı olursa sevinirim. Absürt fiyatları olmayan firmalar arasından.

Kendi alt yapısı yok okey ama alt yapısı olan şirketin hızından daha hızlı verip dalga gecer gibi 130 TL'ye yapıyor TurkNet'ten şaşmayın cidden parasını sonuna kadar hak eden bır sırket.

TurkNet kullanıyorum. 1 yıl içerisinde sadece 1 defa internetim kesildi onun haricinde sorun yaşamamaktayım. Müşteri hizmetlerine gelecek olursak orası biraz sıkıntılı oldukları konu ama genel olarak iyiler.

Son düzenleme:
Merkezi sayılabilecek bir yerde yaşıyorsanız bu dediklerinizj bir arada sağlayabilecek tek firma Superonline bence. Ama yaşadığınız yer önemli yani.

Kendi alt yapısı yok okey ama alt yapısı olan şirketin hızından daha hızlı verip dalga gecer gibi 130 TL'ye yapıyor TurkNet'ten şaşmayın cidden parasını sonuna kadar hak eden bır sırket.

Müsteri hizmetleri kanser eder mi insanı peki?

Merkezi sayılabilecek bir yerde yaşıyorsanız bu dediklerinizj bir arada sağlayabilecek tek firma Superonline bence. Ama yaşadığınız yer önemli yani.

Superonline ADSL var sadece burada maalesef. Fiber hizmeti yok maalesef.

Müsteri hizmetleri kanser eder mi insanı peki?

Senin alt yapın proglemli değilse aramana bile gerek kalmıyor ben interneti aldıgımdan beri 1 kere aramadım müsteri hizmetleri konusuna geleceksek müsteri hizmeti olan şirketleri görüyoruz ne hizmet var neden yardım bu arada turknetede 1 2 yıla musteri hizmeti ve mobil GSM operotörü acılcak.

Superonline ADSL var sadece burada maalesef. Fiber hizmeti yok maalesef.

Superbox, fiber erişimi olmayan evler için bir çözüm sunuyor. Superbox, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor.

Superbox, fiber erişimi olmayan evler için benzersiz bir çözüm sunuyor. Superbox, içinde bulunan SIM kart sayesinde, bulunduğu yerdeki Turkcell 4.5G baz istasyonuna bağlanıp, ev interneti hizmeti sunabiliyor.

Buna gerek yok ki. Türk Telekom fiber altyapısı var zaten.

TurkNet'i tavsiye ederim 2 senedir problem yaşamadım hızım 111 Mbps vaatlerinden yüksek hızı veriyorlar, 1 ay ücretsiz kodunuz yoksa kod da verebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı