Fiber altyapısı olmayan yerde fiber paket kullanmak

yavuzselimucar

Hectopat
Daha fazla  
2 apartmanlı her apartmanda 64 daire olan bir sitede oturuyorum. Site girişinde Türk Telekom ile dijital yaşam alt yapisi binamizda diye bir tabela var. Binamda klasik bir telefon kutusu var hiçbir şekilde fiberle alakalı bir şey yok. Binamızda ve Türk Telekom bana çok sağlıklı 85 Mbps fiber paket vereceklerini söylüyor. Nasıl olacak? Telefon kutusuna kadar bile fiber kablo yok. Kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Banada fiber altyapı gelmiş falan denmişti fiber paket satmaya aramışlardı. Sonradan geri döndüm yapalım falan diye bu seferde orda fiber yok hattınız 18mb/s destekliyor dedi. Fiber tarifeye geçiririz ama 15 günlük inceleme sürecinde ekip gelir hattın olmadığını görünce işlemi iptal eder falan dedi. Kendileri bile bi altyapının olup olmadığını doğru düzgün göremiyor. Böyle nalet bir firma. Şu anda da akşam saatleri hızım çok düşüyor diye arayacaktım adamlar telefonu açmıyor.
Fiber dediğimde hipernet vdsl işte.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı