Altyapısız ilçede hızlı internet önerisi

Xappo

Hectopat
Ankara/Elmadağ'da yaşıyorum. İlçede internet altyapısı yok. Bu güne kadar TTNET kullanıyordum ancak son fatura 175 TL gibi bir fiyat geldi. Neticede internetimi değistireceğim. Altyapı olmadığını da göz önünde olursa hızlı bir internet istiyorum. LoL oyuncusuyum ve ping değerlerimin coşmasını istemiyorum dostlar. Superbox başvuru yapmıştım ancak bulunduğunuz mahalleye gönderim yapamıyoruz dendi. Halbuki sistemden Superbox uyumluluğu kontrol edildi ve adresimin uygun olduğu söylendi. Fakat 2 gün sonra tekrar arandım ve gönderim yapamadıklarını söylediler. Bu yüzden Superbox benim için alternatif değil dostlar. Yardımınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
TURKNET öneriyorum. TTNET ve Milenicom ile Torrentte 1.2 Mb/s ile indirme yapabilirken şimdi 3.8 lerde indirme yapıyorum. Milenicomla 1080p videoları açamazken şimdi rahatlıkla 4K videoları izliyorum. Üstelik taahhüt de yok memnun kalmazsan 1 ay içerisinde cayma hakkın var.

TURKNET öneriyorum. TTNET ve Milenicom ile Torrentte 1.2 Mb/s ile indirme yapabilirken şimdi 3.8 lerde indirme yapıyorum. Milenicomla 1080p videoları açamazken şimdi rahatlıkla 4K videoları izliyorum. Üstelik taahhüt de yok memnun kalmazsan 1 ay içerisinde cayma hakkın var.

Dostum şimdi şöyle birşey soracağım. Az önce TürkNet'den altyapı sorgulama yaptım ve en uygun paketin Özgür İletişim Paketi olduğu söylendi. Bu pakette 16 MB download 1 MB Upload alabiliyorum. Ancak şuan TTNET kullanıyorum Paketim 16 MB download iken 7 MB download alıyorum. Gerçekten can sıkıcı bir durum. Acaba TürkNetde'de böyle bir sıkıntı yaşar mıyım? Yaşamaz isem geçeceğim.

Telefonun varsa geçici olarak internetini paylaş, oyun için sana aylık 10-15 GB yeter, çok fazla kota yemez online oyunlar güncelleme yapmazsan.
Mübarek bugün başvuru için müşteri hizmetlerini aradım muhatap yok. Şikayetvar.com'da bir sürü şikayet var türk net hakkında.

Telefonun varsa geçici olarak internetini paylaş, oyun için sana aylık 10-15 GB yeter, çok fazla kota yemez online oyunlar güncelleme yapmazsan.

Hocam şöyle birşeyde var ailemle birlikte yaşıyoruz 4 kişiyiz ve 4'ümüzde aktif olarak kullanıyoruz. Mobil internet çok zor iş benim için.

Bir firma uydu bağlayıp öyle hizmet sunuyordu uydunetti galiba altyapı olmayan yerler için böyle bir imkanın var bilgin olsun.

Bulunduğun bölgede Türknet altyapası yok sanırım Ttnet altyapısından alacaksın onu da. Uydunet'i ara bir de arkadaşın dediği gibi.

Ankara/Elmadağ'da yaşıyorum. İlçede internet altyapısı yok. Bu güne kadar TTNET kullanıyordum ancak son fatura 175 TL gibi bir fiyat geldi. Neticede internetimi değistireceğim. Altyapı olmadığını da göz önünde olursa hızlı bir internet istiyorum. LoL oyuncusuyum ve ping değerlerimin coşmasını istemiyorum dostlar. Superbox başvuru yapmıştım ancak bulunduğunuz mahalleye gönderim yapamıyoruz dendi. Halbuki sistemden Superbox uyumluluğu kontrol edildi ve adresimin uygun olduğu söylendi. Fakat 2 gün sonra tekrar arandım ve gönderim yapamadıklarını söylediler. Bu yüzden Superbox benim için alternatif değil dostlar. Yardımınızı bekliyorum.
Eskisi gibi değil rekabet fazla firmalar arası, bilinen firmalar kolaylıkla geçiş sağlayabiliyorlar. sözleşme olsa bile ,bizimde taşındığımız sene altyapı sorunu vardı ve doğru sağlayıcı ile sorunsuz kullandık

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı