Fiber için ISS önerisi

Pithiux

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Konohagakure
Bu gün nihayet fiber internetimizin caddemize bağlandığını öğrendim ve hemen altyapı sorgulama sitelerine girdim. Sorgulama sonuçları ise;
Türk Telekom: Bu lokasyonda Türk Telekom FİBERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
TurkNet: (Adres bile çıkmadı ben de yan komşunun adresi ile yaptım) Adresinizde TurkNet Özgür İletişim için gerekli internet altyapısı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz.
Millenicom: Altyapınızın karşıladığı maksimum hız: *100 Mbps
Superonline: Bölgenizde Turkcell Superonline ADSL Hizmet Potansiyeli Mevcuttur.

Başka hangi siteden sorgulama yapmalıyım ve önerdiğiniz bir ISS var mı? (Türk Telekom kullanmayı istemiyorum sitesinde fiber çok pahalı duruyor(100 Mbps almak istiyorum))

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom'a bulaşma. 100Mbps almam gerekirken gece 5Mbps almışlığım var.
TurkNet daha tanımlama yapmamış sanırım. Yine ona da bulaşmayın. Müşteri hizmetleri yok.
Superonline altyapı yok ama gelirse de ADSL gelir demek istiyor. ADSL olacağı için problem.
Tek fiber altyapılı ISS Turk Telekom olacaktır bu durumda. Pahalı ama tek seçeneğiniz olur.

Sakın GıbırNet, Netspeed, ExtraNet vs. kullanmayın. Pişman olursunuz.

Superonline her yere ADSL diyor, oranın sonuçları önemsiz (Mh ile görüşülmediği sürece). TT fiberden hizmet vermiyor zaten.

Taahhütsüz firmalardan bir tanesini deneyin. Sizden bir şey eksilmeyeceğine emin olabilirsiniz.

Bu gün nihayet fiber internetimizin caddemize bağlandığını öğrendim ve hemen altyapı sorgulama sitelerine girdim. Sorgulama sonuçları ise;
Türk Telekom: Bu lokasyonda Türk Telekom FİBERNET internet hizmetinden faydalanabilirsiniz.
TurkNet: (Adres bile çıkmadı ben de yan komşunun adresi ile yaptım) Adresinizde TurkNet Özgür İletişim için gerekli internet altyapısı bulunmamaktadır. Bu sebeple adresinizde internet hizmeti veremiyor ve başvurunuzu alamıyoruz.
Millenicom: Altyapınızın karşıladığı maksimum hız: *100 Mbps
Superonline: Bölgenizde Turkcell Superonline ADSL Hizmet Potansiyeli Mevcuttur.

Başka hangi siteden sorgulama yapmalıyım ve önerdiğiniz bir ISS var mı? (Türk Telekom kullanmayı istemiyorum sitesinde fiber çok pahalı duruyor(100 Mbps almak istiyorum))

Geri
Yukarı