Fiber internet kutusunun kime ait olduğunu anlama

Rk3553

Femtopat
Daha fazla  
Apartmana böyle bir kutu takıldı.
Türk Telekom ile görüştüm; bize ait değil, Türksat'ın olabilceği söylendi tahminen, sanırım Türksat kendi altyapılarını oluşturuyor dendi. Doğru mu?
Bu kutunun benzer apartmanlarında olan bilen bir kişi var mı?
Bazı kişiler TurkNet fiber dedi fakat 1 aylık süreyi geçti, TurkNet bilgimiz yok diyor. Bu neyle ilgili acaba bilgisi olan bir arkadaş var mı? Fiber mi? Fiberse kimden öğreneceğim? Fiber değilse kime ait? Haber verilmeden apartmana böyle bir kutu takıyorlar.

32F5CD4C-8884-47B7-A811-F3415B9A0771.jpeg

2DF7CD09-115C-4EFB-A887-40B87B2E37A2.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede ikamet ediyorsunuz?
İzmir konsk altıntaş mah halilrıfst paşa caddesi
Evet TurkNet GigaFiber bu Türksat kutularında logo oluyor. Kesin mi acaba?
TurkNet'e ait. Hayırlı olsun GigaFiber geliyor. İlk 6 ay 85 TL ücretle 1000 Mbps indirme 1000 Mbps upload hızlarını görebilirsiniz. TurkNet'in sitesinden sorgulama yapın ya da arayıp sorun ne zaman aktif olur diye.

Evet TurkNet GigaFiber bu Türksat kutularında logo oluyor.

Kesinmi arkyorum öyle bir şey yok diyorlar.

Daha aktif olup sisteme yansımamış demek ki. Yeni koyuldu ise oradaki çalışanın görememesi normal. Site üzerinden hergün sorgulama yapın.
Türktelekom aradığımda bana neden tütksatın diye söylediler anlam veremedim
Türktelekom müdürlüğüne teitter üzerinden bağlantı kurdum türknette varmı böyle bi bağlantı kurabilceğim

Türktelekom aradığımda bana neden tütksatın diye söylediler anlam veremedim
Türktelekom müdürlüğüne teitter üzerinden bağlantı kurdum türknette varmı böyle bi bağlantı kurabilceğim
Hocam TürkTelekom falan bilemez bunu. 0 850 288 7212 üzerinden gigafiber müşteri hizmetleri ile konuşun. Bunama gigafiber kutusu koyuldu diye belirtin. Ne zaman aktif olacağını kurun. Kutu koyulsa bile dairelere kadar kablo çekilmesi gerekiyor.

Hocam Türk Telekom falan bilemez bunu. 0 850 288 7212 üzerinden GigaFiber müşteri hizmetleri ile konuşun. Bunama GigaFiber kutusu koyuldu diye belirtin. Ne zaman aktif olacağını kurun. Kutu koyulsa bile dairelere kadar kablo çekilmesi gerekiyor.

Daha kablo çekilmedi de TurkNet kullandığım için ulaşamıyorum müşter hizmetlerine direk hızlı işleme atıyor

Geri
Yukarı