Fiber internet olduğu nasıl anlaşılır?

alperkrgn

Decapat
Yer
Hatay-İskenderun
Daha fazla  
Herkese öncelikle merhabalar. Binamda bulunan bu kutu fiber midir onu merak ediyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim.

372010
372011
372012
372013

Fiber kablo çekilmiş evet. Fiber kutusu o da. Yalnız bağlantısı yapılmamış sanırım. Aradığınızda altyapıyı ondan görmüyorlardır. Aktif bağlantı olmayabilir fotoğraflardan öyle anlaşılıyor. Müşteri hizmetlerini aradığınızda ne zaman aktif olur diye sorun bence.

Müşteri hizmetlerinin ne dediğini dikkate alma. Çünkü onlar sisteme bakıp fiber kayıtlı ise fiber var diyorlar. Kablolama tamamlanmadan sisteme girmezler. Henüz ilk adım atılmış fiber için bekliyorlar, ne zaman tamamlarlar orası meçhul.

siz tt yi arayıp diyinki ekip yönledirip baktırabilir misiniz diye. bende de tam tersi olay oldu, benim evimin önünde direk yok hat hiçbirşey yok diyorum sistemde var gözüküyor diyor :D inatlaştık baya bi ekip yönlendireyim en iyisi dedi geldi evet burda altyapı yok dedi he bide zor gelir buraya hat dedi gitti sonra sistemi güncellemişler hat yok çıkıyor artık :D

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı