Fiber internete nasıl geçilir?

Pek iyi bir ISS değil çünkü ama kendi altyapısı varsa taahhütsüz denenebilir taahhütsüz yoksa önermem sanırım Kablonet'ya da Superonline'da Vodafone altyapısı üzerinden hizmet veriyor arayıp sor Superonline daha ucuz Kablonet'e göre.

Pek iyi bir ISS değil çünkü ama kendi altyapısı varsa taahhütsüz denenebilir taahhütsüz yoksa önermem sanırım Kablonet'ya da Superonline'da Vodafone altyapısı üzerinden hizmet veriyor arayıp sor Superonline daha ucuz Kablonet'e göre.

Bugün Turkcell'e gittim Superonline için bana fiber altyapının olmadığını söylediler o yüzden Vodafone'yi tercih ettim Vodafone'nin sitesinden baktığımda fiber vardı (fiber kutusu Türk Telekom)

Vodafone'un kendi altyapısı değilse Türk Telekom fiber altyapısı ise 100 Mbps yeterli gelirse TurkNet al.

Yok hocam müşteri hizmetleri kötü değil ortalama bayi olmasına gerek yok internet üzerindende başvuru yapılıyor gayet iyi bir firma şu an aktif olarak hangi internet servis sağlayıcısı mevcut kendi forum siteleri mevcut yardımcı oluyorlar.

Yok hocam müşteri hizmetleri kötü değil ortalama bayi olmasına gerek yok internet üzerindende başvuru yapılıyor gayet iyi bir firma şu an aktif olarak hangi internet servis sağlayıcısı mevcut kendi forum siteleri mevcut yardımcı oluyorlar.

Hocam konunun ilk mesajlarinda bir arkadaş TurkNet hakkında mesaj yazmıştı ondan dolayı bir ön yargı oluştu. Peki siz hangi interneti kullanıyorsunuz

Sen bilirsin hocam gayet iyi aslında bölgeden bölgeye değişebiliyor tabii fiber altyapı olduğu için bir sorun yaşayacağını sanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı