Fiber ISS önerisi

k4moncik

Hectopat
Merhaba, geçen konu açmıştım ancak fiber gelince iş değişti ve bu konuyu açma gereksinimi duydum. Altyapımı sorgulatınca fiber gözüküyor. Tavsiyeleriniz nelerdir? TurkNet veya Netspeed 200Mbps düşünüyorum. Bir de Netspeed 200Mbps de port ücreti 80 lira olarak gözüküyor, 196TL'ye dahil mi?

Port ücretlerine indirim geldi. Biraz zaman tanıyın. ISS'lerin indirim yapmasını bekleyebilirsin.

Hocam bununla ilgili bir kaynağınız var mı?

Merhaba, geçen konu açmıştım ancak fiber gelince iş değişti ve bu konuyu açma gereksinimi duydum. Altyapımı sorgulatınca fiber gözüküyor. Tavsiyeleriniz nelerdir? TurkNet veya Netspeed 200Mbps düşünüyorum. Bir de Netspeed 200Mbps de port ücreti 80 lira olarak gözüküyor, 196TL'ye dahil mi?

Normalde Netspeed öneririm ama 196TL verilmez TurkNet'te sabit fiyat 140TL olduğu için ona geçin.

Port ücretlerine indirim hakkında kaynağım kendi sitesidir. Linki aşağıya bırakıyorum.

Yani 170-180 arasi mi olacak fatura?

Hocam bununla ilgili bir kaynağınız var mı?

Normalde Netspeed öneririm ama 196TL verilmez TurkNet'te sabit fiyat 140TL olduğu için ona geçin.

Port ucreti duserse TurkNet ucuzlar mi? Bir de TurkNet 200Mbps ne zaman cikartir?

Yani 170-180 arasi mi olacak fatura?

Port ucreti duserse TurkNet ucuzlar mi? Bir de TurkNet 200Mbps ne zaman cikartir?

Yaklaşık 150TL civarına gelir indirimle beraber.
TurkNet'in sitesinden altyapı doğrulaması yapıp SS atar mısınız? @k4moncik

Son düzenleme:
Yaklaşık 150TL civarına gelir indirimle beraber.
TurkNet'in sitesinden altyapı doğrulaması yapıp SS atar mısınız? @k4moncik

1656365626065.png

Fiber olarak gözüküyor.

Geri
Yukarı