Fiber ISS önerisi

Sawi

Hectopat
Merhaba, ben 1 ay içinde taahhüttü biten Vodafone internet servis sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. 2 ay önce buraya Türk Telekom'un fiber altyapısı bağlandı tüm mahalleye forum kurallarında küfür bulunmasa acayip şeyler söylerdim bu Vodafone adlı ISS'ye fakat ağzımı kapalı tutacağım. Valorant'ta adam karşıma çıktığı zaman ping giriyor o oluyor. Evimize fiber bağlanmadan önce VDSL vardı 70 MB downloand veriyordu eski altyapımız fakat eski altyapıda Vodafone bize ADSL var deyip 10 MB downloandlık 1 MB'yi bile aşmayan uploadlık internet verdi. Öyle bir sinirlendim ki öğrendiğimde ailem de cayma bedelini karşılayamadı.

Çok uzun tutum hepinizden özür dilerim neyse sorum şu.

Türk Telekom fiber altyapıya hangi internet servis sağlayıcısını seçmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben 1 ay içinde taahhüttü biten Vodafone internet servis sağlayıcımı değiştirmek istiyorum 2 ay önce buraya Türk Telekom'un fiber altyapısı bağlandı tüm mahalleye forum kurallarında küfür bulunmasa acayip şeyler söylerdim bu Vodafone adlı ISS'ye fakat ağzımı kapalı tutacağım. Valorant'ta adam karşıma çıktığı zaman ping giriyor o oluyor. Evimize fiber bağlanmadan önce VDSL vardı 70 MB downloand veriyordu eski altyapımız fakat eski altyapıda Vodafone bize ADSL var deyip 10 MB downloandlık 1 MB'yi bile aşmayan uploadlık internet verdi. Öyle bir sinirlendim ki öğrendiğimde ailem de cayma bedelini karşılayamadı.

Hocam altyapınızda hangi ISS iyi internet veriyorsa onu seçmelisiniz. TurkNet'e bakabilirsiniz.

Bende fiberde Netspeed'e geçtim birkaç ufak sorun oldu hemen hallettiler şu an sorunsuz bir şekilde 110Mbps download 15Mbps upload hız alıyorum. 5GHz ve Ethernet üzerinden aynı hızları alıyorum.

Merhaba, ben 1 ay içinde taahhüttü biten Vodafone internet servis sağlayıcımı değiştirmek istiyorum. 2 ay önce buraya Türk Telekom'un fiber altyapısı bağlandı tüm mahalleye forum kurallarında küfür bulunmasa acayip şeyler söylerdim bu Vodafone adlı ISS'ye fakat ağzımı kapalı tutacağım. Valorant'ta adam karşıma çıktığı zaman ping giriyor o oluyor. Evimize fiber bağlanmadan önce VDSL vardı 70 MB downloand veriyordu eski altyapımız fakat eski altyapıda Vodafone bize ADSL var deyip 10 MB downloandlık 1 MB'yi bile aşmayan uploadlık internet verdi. Öyle bir sinirlendim ki öğrendiğimde ailem de cayma bedelini karşılayamadı.

Türk Telekom altyapısında ucuz ve yüksek paketli olan 1 firma biliyorum hem looking glassı mevcut. www.fixnet.com.tr/evinterneti

Geri
Yukarı