Fiber optik kutusu geldi

ismailkae

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kolay gelsin. Ben 2018'den fiber internet kullanıyorum geçen hafta daireme kadar kablo çektiler ve bina içine 2 adet kutu eklediler ben zaten 100/8 hızlarında internet alıyordum. Acaba gigabit hızlarında internet alır mıyım eğer alırsam arkadaşım gibi TurkNet'e geçmek istiyorum. 250 TL'ye gigabit kullanıyor.

Dosya Ekleri

• w1.jpg
    w1.jpg
    36,4 KB · Görüntüleme: 96
  • v2.jpg
    v2.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 92
  • v3.jpg
    v3.jpg
    36,6 KB · Görüntüleme: 95
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kolay gelsin. Ben 2018'den fiber internet kullanıyorum geçen hafta daireme kadar kablo çektiler ve bina içine 2 adet kutu eklediler ben zaten 100/8 hızlarında internet alıyordum. Acaba gigabit hızlarında internet alır mıyım eğer alırsam arkadaşım gibi TurkNet'e geçmek istiyorum. 250 TL'ye gigabit kullanıyor.

TurkNet sitesinden altyapı olcebiliyorsunuz diye biliyorum. Büyük ihtimal alırsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladığım kadarıyla Türk Telekom kutusu çekilmiş, Turknet GigaFiber için kendi kutularını getirmeleri gerekiyor bu sebeple alamamanız lazım.

Gigapon 10000 Mbps » AtlantisNet - Fiber İnternet Hızında Taahhütsüz İnternet biraz pahalı ama 10 gigabit internet için normal fiyatlar 1 gigabit içinde bu var Gigapon 1000 Mbps » AtlantisNet - Fiber İnternet Hızında Taahhütsüz İnternet

TurkNet zaten Türk Telekom altyapısını kullanıyor, çalışabilir.

Bence TurkNet ile görüşün bunu.

GigaFiber de kendi altyapısını kullanıyor TT altyapısında 100/8 veriyor.

Hocam 2. resimdeki kutu AtlantisNet'in kutusu. Sadece İstanbulda belli bölgeye veriyorlar ve kendi altyapıları. 100-1000 ve hatta 10000 Mbps tarifleri mevcut : Bireysel Tarifeler » AtlantisNet - Fiber İnternet Hızında Taahhütsüz İnternet

Atlantis'in sitesine girdim sorgulattım 1.000 hız veriyor ayda 350TL emin olmak için eczanenin adresini denedim oraya Max 64mgbit veriyor ama hala TurkNet 100Mbps veriyor bugünde TTNET'ten şu mesaj geldi (degerli musterimiz, yenilenen altyapimizla fiber hizinda internet deneyimleme firsati artik evinizde. Dairenize kadar ulasan fiber altyapimiz uzerinden evde internet keyfini doyasiya yasamak icin mobil uygulamamizi indirebilir) paketlere baktım Max 100Mbps veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı