Fiber router önerisi

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar 1 yıldır Vodafone 200Mbps paketini kullanıyorum. HG255s diye bir modem kullanıyorum ve Vodafone'ye geçtiğimden beri de bu modemleyim. Kendisi Ethernet bağlantılarında iyi olsa da iş Wi-Fi'ya gelince rezalet bir iş çıkarıyor. Bugün yeni bir router almaya karar verdim ama bundan önce Vodafone'den yeni modem talep etsem gönderirler mi bunu sormak istiyorum. Eğer göndermiyorlarsa da yeni router aldığımda HG255S'i iade edebiliyor muyum? Çünkü modem için de aylık bir ücret ödeniyor diye biliyorum. Bu rezalet modemle daha fazla devam edemeyeceğimi düşünüyorum o yüzden değişim şart gibi. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam bir fiyat performans ürünü çok pahalıya kaçmayayım diyorsan alman iyi olur şu an kullanıyorum kesinlikle verdikleri routerden çok daha iyi.
Hocam şöyle bir router buldum bu nasıldır sizce? Ama en önemlisi Vodafone ile görüşsem bana yeni router gönderirler mi ya da göndermeyeceklerse de yeni router taksam bu rezalet routeri iade edip aylık modem ücretinden kurtulabiliyor muyum?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230529-213409_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230529-213409_Hepsiburada.jpg
    67,6 KB · Görüntüleme: 25
Hocam şöyle bir router buldum bu nasıldır sizce? Ama en önemlisi Vodafone ile görüşsem bana yeni router gönderirler mi ya da göndermeyeceklerse de yeni router taksam bu rezalet routeri iade edip aylık modem ücretinden kurtulabiliyor muyum?

Tabii bu modem daha üst seviye zaten 1000 lira daha pahalı. İsterseniz Vodafone'u bir arayın.

Tabii bu modem daha üst seviye zaten 1000 lira daha pahalı. İsterseniz Vodafone'u bir arayın.
Hocam 30dk önce aramıştım Wi-fi sorunu için ve düzelttiklerini söylediler. 1 hafta önce de aradığımda bunu söylemişlerdi. Düzeltmeleri sadece 1 haftalık sürüyor. Tekrar ararım ama şu an aramam mümkün değil çünkü ev içerisinde benim telefonum çekmiyor ki çekse de çok az çekiyor ve ses bile anlaşılmıyor. Bugünki konuşmamda annemin telefonuyla konuştum ama onun da hattı kontörlü olduğu için içindeki para bitti. Bir şekilde ayarlamayıp konuşacağım en erken zamanda ama ondan önce belki bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlar vardır diye bir sorayım dedim.

Tam bir fiyat performans ürünü çok pahalıya kaçmayayım diyorsan alman iyi olur şu an kullanıyorum kesinlikle verdikleri routerden çok daha iyi.
Hocam bu arada şimdi fark ettim; bizim internetimiz fiber ama bu modemde fiber desteği yok. Bu sorun yaratır mı ve yeni router alsam fiber dönüştürücü küçük aparatı da değiştirmem gerekir mi?

Son düzenleme:
Hocam 30dk önce aramıştım Wi-Fi sorunu için ve düzelttiklerini söylediler. 1 hafta önce de aradığımda bunu söylemişlerdi. Düzeltmeleri sadece 1 haftalık sürüyor. Tekrar ararım ama şu an aramam mümkün değil çünkü ev içerisinde benim telefonum çekmiyor ki çekse de çok az çekiyor ve ses bile anlaşılmıyor. Bugünkü konuşmamda annemin telefonuyla konuştum ama onun da hattı kontörlü olduğu için içindeki para bitti. Bir şekilde ayarlamayıp konuşacağım en erken zamanda ama ondan önce belki bilgisi, tecrübesi olan arkadaşlar vardır diye bir sorayım dedim.

Hocam bu arada şimdi fark ettim; bizim internetimiz fiber ama bu modemde fiber desteği yok. Bu sorun yaratır mı ve yeni router alsam fiber dönüştürücü küçük aparatı da değiştirmem gerekir mi?

Bence yenilemekte fayda var. Router ve değiştiriciyi yenileyin gelişmeleri aktarmayı unutmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı