Fibere geçiş nasıl oluyor?

Ekle dediğiniz zaman başka bir sayfaya yönlendirecek. O sayfada dosya yükleme alanı var. Oradan yükleyebilirsiniz. Tabii başvurunuzun açıklamasına da derdinizi yazabilirsiniz özet olarak.

Hocam bir sorum olacak konudan bağımsız ama biz şimdi taşınacağız taşınacağımız yerde boş port yok diye çıkıyor sorgulama yaparken. Boş port nasıl açtırabiliriz?

@Dejuf hocam bu şekilde red geldi

.

Dosya Ekleri

• IMG_20240228_125236.jpg
    IMG_20240228_125236.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleme:
Çok açık ve net bir şekilde reddedilmiş hocam. Dilerseniz bir süre bekleyin, yılın ortalarına doğru (mesela yaza doğru falan) bir daha dilekçe verin. Aklıma da başka bir şey gelmiyor maalesef.
Valla hocam red bekliyordum ama üslub biraz şaşırttı o kadar açık olmasını beklemiyordum

Vallahi hocam red bekliyordum ama üslub biraz şaşırttı o kadar açık olmasını beklemiyordum.

Artık TT dilekçe almıyor diye biliyorum, ben gittiğimde dilekçe ile başvurunun kalktığını ve sadece internet olmayan yerlerde başvuru alındığını söylendi. Eğer internetin varsa dilekçe ile fiber başvurusu yapılmıyor olması lazım.

Hocam kullandığınız ISS Türk Telekom mu?
Türk net hocam ama diğer konularda gördüğüm kadarıyla türk Telekom'a yönelediriyorlarmis galiba. farkli iss kullanmanın tribini yedik gibime geldi.
Artık TT dilekçe almıyor diye biliyorum, ben gittiğimde dilekçe ile başvurunun kalktığını ve sadece internet olmayan yerlerde başvuru alındığını söylendi. Eğer internetin varsa dilekçe ile fiber başvurusu yapılmıyor olması lazım.
Hocam peki ben fiber istediğimin başvurusunu nasıl yapicam konunun önceki sayfalarini okursanız detaylar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı