Fiesta Mı? Başka Modeller Mi?

Kiralayıp çarpıştırırsak sadece 150TL. mı veriyoruz? Harika, heyecanlı olur.

Kiralama firmaları rent a car kaskosu kullanıyor, ve sigorta şirketi aracın yattığı gün parasını firmaya ödüyor.
Mahalle arası oto kiralamalardan kiralarsanız muhtemelen normal sigortalıdır araçları ve kaskodan para alamazlar, hatta aracı kiraladıkları öğrenilirse hiç para alamazlar.
Bu yüzden aracın yattığı gün parasını sizden talep ederler ki kanuna uygun değildir.
Aynı dayımın iki oğlu, biri sigortacı biri rent a car. Abi kardeş yürütüyorlar.

Vallaha ben tartışmıyorum fazla da anlamam. Sadece sürer geçerim otomobilleri. Zaten otomatik vitesi de sevmem. Manuel candır can :D

Arabadan anlasan bu hyundai demezsin birader banamı motor parçalarını göstercen. Yazık valla sen git motor parçalarını ezberle hayır sana kim dedi arabadan anlamıyorsun anlamıyacaksın falan. Hayırdır harun abi kadar olmazsın, onu kafana sok. Kime güvenip de şekil yapıyon, onu da anlamış değilim. Arabadan anlasan hyundai demezsin. Birader bi gün kaza yaparsan deme. Sonra böyle araba alınır mı. Kaç kere kaza yaptım Erayla haddi hesabı yok. Tek iyi yanı parçası ucuz gerisi teneke. Honda, Toyota, Wolsvagen, Ford; bu markalar aklında kalsın.

Adam zengin soyadı ağaoğlu tanıdığıda varmış türkiye şartlarını bilmeyen adama ne anlatsan boş.

Başkalarının mal varlığı seni hiç ilgilendirmez. Terbiyesizlik yapmaya başladın.
Yaşın küçük diye birşey demiyorum, kendine gel.
''Türkiye'' t harfi her zaman büyük yazılır.
''Ağaoğlu'' özel isimdir, baş harfi her zaman büyük yazılır.

Zenginim param da var, babanın bindiği connect ile tuvalete bile gitmem. Böylemi konuşayım illa?
Aracımda da 56 adet subwoofer var, kıskan. Ekle facebookdan gör. :D
Yada Haluk hocam ve Recep Baltaş'a sor, ekliler facebookumda anlatsınlar sana chevy vanımı. İçindeki 56 tane subwooferi, tanesi 6000 dolar olan 2 tane anfimi :D
Ohhh ohhh çok zenginim valla ne güzel. :D
Evdeki ayakkabı kutularına sığmadı param, gardolap aldım iki tane. :D

- - - Güncellendi - - -

Arabadan anlasan bu hyundai demezsin birader banamı motor parçalarını göstercen yazık valla zen git motor parçalarını ezberle hayır sana kim dedi arabadan anlamıyorsun anlamıyacaksın felan hayırdır harun abi kadar olmazsın onu kafana sok kime güvenip'de şekil yapıyon onuda anlamış değilim arabadan anlasan hyundai demezsin birader bi gün kaza yaparsan deme sonra böyle araba alınırmı. kaç kere kaza yaptım erayla haddi hesabı yok tek iyi yanı parçası ucuz gerisi teneke. Honda,Toyota,Wolsvagen,Ford bu markalar aklında kalsın.

Alırım o Harun abinin aklını. Başkasının adına bana atar gider yapma yaşın yetmez.
İzlersin o abinin videosunu, makas atan gence meydan dayağı diye. Başkalarının hayatını benim hayatımı tehlikeye atamaz.
Trafikde onlarca insanın canına kast edemez.
Sen kime güveniyorsun? Abin kime güveniyor?
Ben kimsye güvenmiyorum. Bu devirde babana bile güvenmeyeceksin. :D

- - - Güncellendi - - -

Ben zenginim ayrıca. Hyundai almam. :D 5000cc aşşağısına binmem. :D
Git babanın connectine direksiyonla vitesle oyna şimdi. :D

Zevkler ve renkler tartışılmaz. Benmi kime güveniyorum. Sen benim kim olduğum hakkında bilgin olsa böyle konuşmazdın ama neyse. Yaş konusunda senden daha çok tecrübem var. Bu hayatta sanayidede çalıştık. Yeri geldi o Subwoofer'lar çevreyi rahatsız etmiyor mu? Hadi senide dövelim ne dersin? Gerçi bende Subwoofer kullanıyorum aracımda var. Naptın bankamı patlattın o kadar paran var. O vitezi neyse :D Babamın olduğunu kim söyledi sana başkan? Hyundai'nin 5000 cc arabası varsa onu al benden tavsiye :D Mesaj kasmaya çalışıyosan başka konulara git ordada hyundai savunursun sen şimdi :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Araç show ve gösteri aracı, sokakda kullanılan birşey değil. O yüzden kimseyi rahatsız etmiyor ve dayağı hak etmiyorum.
İnsan hayatını tehlikeye atmak ile müzik dinleyerek çevreyi rahatsız etmek de aynı şey değil.
Neyi nerden kazandığımın hesabını kimseye verecek halim yok, farz et ki çaldım.
İstersen bakan çocuğu ol fark etmez, zaten seni tehtid etmedim.
Ama o bahsettiğin adamı yakalayacağım, yakalayacağız. :D

Arka sokaklarımı izledin :D Bmw M5 accentle yakalıcam demede aman :D

Bu iyiydi bak. :D
Accentim yok, olsa yakalardım.
Malum İstanbul trafiği.
Gittiği spor salonunu öğrendim mesela. Bak bir tanıyan da forumdan çıktı.
Belki seninle anlaşırız numarasını da verirsin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı