Fiesta Mı? Başka Modeller Mi?

Ama hep sonradan mesajını düzenliyorsun beanlio. Böyle tartışma olmaz.
Beni de çok kötü yakaladın, ne güzel mesaj kasıyordum. :D
Hyundainin 5000cc aracı var ama benim 600.000tl param yok malesef. :D

- - - Güncellendi - - -

Üff ne güzel heyecanlı gidiyordunuz, biri yumruğu patlatır diye beklerken tüm heyecan kaçtı gitti :( Aşkolsun size.

Tam vurucak elini tutuyorum. :D
Bir iki kere kafa attım diz yedim. Son raund bitti bitecek sayılır. :D

Sen turbo şahin al hyundai'den sonra bir performans hissedeceksin :D işimiz gücümüz var foruma aklıma geldikçe yazıyorum neyse fazla yazma çevreye zararlı :)

Sen turbo şahin al hyundai'den sonra bir performans hissedeceksin :D işimiz gücümüz var foruma aklıma geldikçe yazıyorum neyse fazla yazma çevreye zararlı :)

Monitör dahil 14.000 liraya mal olan bilgisayarımdan yazıyorum. :D
Bilgisayar ile connecti takas edelim mi? :D üstüne 2000 lira daha veririm. :D
Yeter artık bulaşma bana. :D (en son ben bulaşacağım, yoksa bu konu 1000 sayfa götürür kilitlenmezse) :D

Yok hacı connectin yeri farklı bastınmı gidiyor sağlamlık o derece az eraya makas atmadım 26.000 TL veriyorum öyle Sisteme 14.000 Tl vericek adamdan şüphe duyarım şimdi ne diyim :D

Yok hacı connectin yeri farklı bastınmı gidiyor sağlamlık o derece az eraya makas atmadım 26.000 TL veriyorum öyle Sisteme 14.000 Tl vericek adamdan şüphe duyarım şimdi ne diyim :D

Yanlız era 110hp. :D Chip tuning uygulaması ile stock 106gti ile yürüyor. Rüyanda belki geçersin erayı.
Evet tam 14.000tl verdim hiç şüphe duyma. 4200 lira sadece monitörüm. Gerçi şimdi ucuzlamış 2900'dü geçen hafta.
Takasa açığım. :D

Chipi neden karıştırıyon haftaya taktırcam 550'ye 140 HP 320 Tork 75'lik düz boru EGR iptali Katalitazör iptali yapılacak :)

Tamam, konu açarsın Technopat'a. Egsoz montajının resimlerini ve egsoz sonrası ses videosunu bekliyorum.
Bende standart era kiralayacağım, kalkarız. :D
Yaptım de resimleri ve videoyu at, aynı gün yanındayım. :D

İstediğin model, istediğin donanım fiesta al gel, bende accent blue kiralayacağım. Bak bakalım o paralara hangi araç daha konforlu, kaliteli, hızlı, ve sağlammış. Fiesta çöp tenekesinden başka birşey değil. Hyundai hala Amerika'da yılın otomobili ve 1.6crdi motoru en sessiz dizellerden.

Abi sen nediyorsun biz 2005 accenti ticaride kullandık ama onlara beraber honda civic 2004 aldık. Hondayı daha halen kullanıyorum. Accent seri güzel atlıyor ama sadece atlamada. Accent uzun yolda hondanın yanına yaklasamıyordu ama bir yandan hundai sessiz arabaydi. Fiesta hepsinden iyi ama model farkı oldugu için önüme accent ile fiestayi koyacaklar kesinlikle fiesta derim. Hatta 2011i accent 1-2 hafta kullandım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı