Fifa 15 Oynanış Videosu

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Evet arkadaşlar bugün PES 15'in oynanış videosunu izledikten sonra Fifa'nın yeni bir oynanışına rastladım ve sizlerle paylaşayım istedim. Ben vuruşları falan beğendim. Fifa her sene gerçekçilik katarak kendini geliştiriyor. Bu videoyla yavaş yavaş demo da hangi takımların yer alacağı da yavaş yavaş belli oluyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fifa 14 ile geriye gitmişti bence. 11'den bu yana ilk defa bir Fifa oyununu beğenmedim. Ayrıca umarım momentum olayını 15 ile düzeltirler. Online oyunda oyun zevkimi baltalıyor.

İğrenç ve karışık menü olayını geçen sene çözmüşlerdi. Bu sene de yıllardır aynı olan kadro düzenleme bölümünü şık ve grafiksel yapmışlar. Sonunda şu işi becerebildi FIFA. Premier Lig'in skorboard'un bile lisanslı olması güzel. Ayrıca 20 takımın da stadı, 300 civarı oyuncunun da tarayıcı ile taranmış yüzü olacak deniyor. Kale çizgisi teknolojisi de bu kuralı uygulayan ülkelerde olacak dendi bakalım. Türk Ligi'nin de geri gelmesi güzel oldu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı