Pes 15 PS4 Oynanış Videosu

balta1087

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Pes 14'ün hatalı bir sürüm olduğunu kabul eden Konami yetkilileri Pes 15 ile bu hatayı telafi etmeye çalışacak gibi duruyorlar. 14'te olmayan Stadyum editörü ve manager editörü olacağı gibi 4 büyük liginde 2. ligleri oyunda yer alacak bilginiz üzere. Şimdi de yavaş yavaş oynanışla ilgili videolarda ortaya çıkmaya başladı. Ben beğendim Pes 15'i izlediğim kadarıyla. Buyurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben Pes'in vuruşlarını hiç beğenmiyordum. Beğendim vuruşları bir de Pes'in plase vuruşundan resmen nefret ediyordum. Fifa'nın yanında. Videoyu izlerken bazı ayak içi vuruşlar çok dikkatimi çekti vuruşları beğendim yani. Merak ettim şimdi.

Olmuş. PES 14'ü tamamen çöpe atıp PES 13'ün üstüne oynamışlar. Yalnız hala kalecinin hareketlerinde bir değişim yok. Oyuncu modellemeleri iyi FIFA'ya göre. Şutlarda bir değişim var hala yetersiz. PES 15 arcade oyun ihtiyacını karşılayacak gibi duruyor. (PES 14 karşılayamamıştı.) FIFA hala gerçekçilik konusunda önde. :)

Olmuş. PES 14'ü tamamen çöpe atıp PES 13'ün üstüne oynamışlar. Yalnız hala kalecinin hareketlerinde bir değişim yok. Oyuncu modellemeleri iyi FIFA'ya göre. Şutlarda bir değişim var hala yetersiz. PES 15 arcade oyun ihtiyacını karşılayacak gibi duruyor. (PES 14 karşılayamamıştı.) FIFA hala gerçekçilik konusunda önde. :)

Evet Fifa gerçekçilikte daha önde ve ben bunun böyle devam edeceğini düşünüyorum. Pes'de bir sorunda kaleciler geç tepki veriyor. Sinir oluyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı