FIFA 19 oyuncuların pozisyonu değişiyor

WayneR

Hectopat
Daha fazla  
FIFA kariyerde Galatasaray ile oynuyorum maç esnasında Onyekuru (SLO) ile Falcao (SNT) yer değiştiriyor durdurmanın bir yolu var mı? (Kadro güncellemesi yapmıştım bu arada)

O hücum veya defansif formasyon arasında değişiklik yaptığında oluyor, kadro ayarlarından özel olarak ayarlaman lazım formasyonu.
nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz yeniyim de.
Atak-Full atak ayarlarını oyun esnasında değiştiriyor musunuz?
evet
kurduğun kadroyu save alırsan tekrar tekrar uğraşmana gerek kalmaz save dosyasından yüklersin onun dışında olmaz diye düşünüyorum dipnot: Pesciyim sadece tahmin yürütmeye çalıştım 😅
Fifa da o işler farklı galiba 😅

Nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz yeniyim de.

Evet.

FIFA'da o işler farklı galiba 😅

Kusura bakmayın geç gördüm. Gamepad kullanıyorsanız, kadro ayarlarken RS veya LS ile (tam hatırlayamıyorum uzun zaman oldu oynamayalı) yana kaydırıyorsunuz, normal kadro ayarlar gibi oyuncularınızın yerini ayarlıyorsunuz. Ultra defansif-defansif-dengeli-ofansif-Ultra ofansif olmak üzere oyun içi 5 farklı diziliş ve oyun planı ayarlayabiliyorsunuz.

Kusura bakmayın geç gördüm. Gamepad kullanıyorsanız, kadro ayarlarken RS veya LS ile (tam hatırlayamıyorum uzun zaman oldu oynamayalı) yana kaydırıyorsunuz, normal kadro ayarlar gibi oyuncularınızın yerini ayarlıyorsunuz. Ultra defansif-defansif-dengeli-ofansif-Ultra ofansif olmak üzere oyun içi 5 farklı diziliş ve oyun planı ayarlayabiliyorsunuz.

Sorun değil teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı