Çözüldü FIFA 19 tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut Uras

Kilopat
Daha fazla  
FIFA 19'u sıkıntısız oynuyordum. Fakat bugün ne olduysa açılmadı ve ben de internetteki çoğu çözüm yolunun denememe rağmen sorunu çözemedim. Process Monitör'ü de kullandım fakat orada da gözüme çarpan bir hata yoktu. Yardım edebilir misiniz? Log dosyamı paylaşamıyorum hata veriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Oyunu sildim şu an tekrar yüklüyorum sorun düzelmez ise videodaki adımları teker teker uygulayıp yapacağım ilgilendiğiniz için teşekkürler.
Sorunumun neden kaynaklandığını bulamadım internetteki çoğu çözümü denedim ama maalesef düzelmedi son olarak oyunu silip baştan yükledim sorun düzeldi.
Oyunu sildim şu an tekrar yüklüyorum sorun düzelmez ise videodaki adımları teker teker uygulayıp yapacağım ilgilendiğiniz için teşekkürler.
Sorunumun neden kaynaklandığını bulamadım internetteki çoğu çözümü denedim ama maalesef düzelmedi son olarak oyunu silip baştan yükledim sorun düzeldi.

Son düzenleme:
Çözüm
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı