FIFA 20 Almaya Değer mi?

Konsolunuz varsa kesinlikle PC için almayın! Yıllardır Origin'den her yıl FİFA satın alıyorum ama artık hilelerden vs bıktım! Gerçi FİFA 19 geçmişe göre hile konusunda biraz düzelmiş ama yinede ihtimalini bile düşünmek istemiyorum.

Pc için alman daha iyi konsola göre hem daha akıcı hem daha iyi grafiklere sahip oluyor.
Ben pc de oynamaya başladığımdan beri ps4 de oynamıyorum UT zaten çok iyi. Bluetooth varsa pc de dualshock 4 ü bağlar oynarsın çok rahat

Bence kesinlikle değer gerek kariyer modu gerek online modları çok eğlenceli üstelik bu sene sokak futbolu da geliyor ben şahsen FIFA 14'den beri her FIFA oyununu aldım ve bunu da 200 TL nin altına düşer düşmez alacağım keza 60 dolar vermek mantıklı değil.

Fifa 20 demoyu test ettim. Bazı değişiklikler mevcut. Grafik anlamında biraz daha iyi gibi. Ama o paraya değer mi derseniz bence değmez. Ultimate Team özellikle para yatırmadan oynanması bayağı bir zor. Ücret olarak da çok pahalı o parayı edeceğini düşünmüyorum

Hocam eğer bilgisayardan alacaksanız paraya biraz daha kıyıp 600-700 lira olması lazım Origin Acces Premiere alın derim ben. Çünkü zaten FIFA'yı minimum 300 liraya alabilirsiniz. Acces premiere'de çok sağlam oyunlar var.

Demo'yu oynadım ve şunu söyleyebilirim 19'a göre daha iyi olmuş 19'da ölü bir ağırlık vardı oyunun en hızlı oyuncuları bile bir ağır hareket ediyordu ama 20'de bunu hızlandırmışlar birazcık 18'e benzemiş Volta modu'da gayet eğlenceli kariyer moduna da güzel yenilikler eklemişler bence 200 TL nin altında bir fiyata gözü kapalı alınır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı