FIFA 20 DirectX hatası

zafercoturoglu

Hectopat
Merhabalar FIFA 20 yükledim. Lakin oyuna girdiğimde DirectX hatası alıyorum ve oyundan atıyor. Resimde görülen hataları alıyorum ekran kartım güncel, işletim sistemim güncel oyunda güncel diğer oyunları sıkıntısız oynuyorum. Sistemim RTX 2060, Ryzen 5 2600,16 GB RAM.

Dosya Ekleri

• 20190927_091802.jpg
    20190927_091802.jpg
    891,5 KB · Görüntüleme: 524
  • 20190927_101310.jpg
    20190927_101310.jpg
    758,4 KB · Görüntüleme: 505
Ekran kartı sürücünüzü DDU uygulamasıyla güvenli modda kaldırın ve güncel NVIDIA sürücüsünü yükleyin. Ayrıca FIFA 20 ayarlar kısmından DirectX 11'i işaretleyin.

Ekran kartı sürücünüzü DDU uygulamasıyla güvenli modda kaldırın ve güncel NVIDIA sürücüsünü yükleyin. Ayrıca FIFA 20 ayarlar kısmından DirectX 11'i işaretleyin.

Yalnız Fifa 20'de DirexctX seçilmiyor.

Yalnız Fifa 20'de DirexctX seçilmiyor.
aynen öyle ddu ile sildim yeniden yükledim bu seferde oyun da iken atmaya başladı. oyun biraz kasıyor gibi oluyor tık oyundan atıyor bu origin kadar leş bir uygulama yok bf5 de de aynısı başıma geldi durup dururken burada bir sürü konu açtım çözüm bulamadım oyunu komple sildim

aynen öyle ddu ile sildim yeniden yükledim bu seferde oyun da iken atmaya başladı. oyun biraz kasıyor gibi oluyor tık oyundan atıyor bu origin kadar leş bir uygulama yok bf5 de de aynısı başıma geldi durup dururken burada bir sürü konu açtım çözüm bulamadım oyunu komple sildim
Belgeler FIFA 20- 'fifasetup.ini' DIRECTX_SELECT = 0 - Bunu 1 olarak değiştir

yaptım gene aynı oldu hocam
oyuna giriyor lütfen bekleyiniz vs diyor sunucudan veri alınıyor diyor sonra canlı fikstür indiriliyor falan derken bi bakmışım masaüstündeyim hatasız oyundan atıyor
Bağlantı kontrol ediliyor derken "esc" ile çıkış yap. Oyun içinden daha sonra "q" tuşu ile bağlantını gerçekleştir düzelecektir

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı