FIFA 20 offline üzerinde düzenlenen oyuncu online moda geçer mi?

Sarı biber

Centipat
Arkadaşlar FIFA 20'de offline kendi halimde oynarken bir oyuncunun gücü 70 iken yetenek ayarlarından 90 yaptım diyelim. Şutunu, hızını artırdım. Kariyere girince o ayarlarıyla oynadığım oyuncu benim düzenlediğim haliyle kariyerde de takımda oluyor mu? Böyle yaparsam kariyerde takımdaki oyunculara yüksek fiyat teklif eder mi diğer takımlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Henüz oynama şansım olmadı ama mantıken olmayacağını düşünüyorum.

Olmaz. Offline mod farklıdır. Online mod farklıdır. Offline modda oyuncu oluşturun. Online modda olsun. Olur mu? Olmaz :)

SORU YETKİLİLERCE YANLIŞ ÇEVRİLMİŞ ASIL SORUM ŞU: iyi günler dilerim bugün fifa 20 elime geçti oyunu kurdum internetsiz düz oynuyorum öyle ulti team la falan işim yok internetsiz düz fifa 20 de oyuncuların gücünü 99 yapıp yeni kariyere girince o oyuncuların gücü 99 mu gözüküyor internet olmadan düz kariyer oynarsak.
Olmaz. Offline mod farklıdır. Online mod farklıdır. Offline modda oyuncu oluşturun. Online modda olsun. Olur mu? Olmaz :)

SORU YETKİLİLERCE YANLIŞ ÇEVRİLMİŞ ASIL SORUM ŞU: iyi günler dilerim bugün fifa 20 elime geçti oyunu kurdum internetsiz düz oynuyorum öyle ulti team la falan işim yok internetsiz düz fifa 20 de oyuncuların gücünü 99 yapıp yeni kariyere girince o oyuncuların gücü 99 mu gözüküyor internet olmadan düz kariyer oynarsak.

Hepsini 99 yapınca ne zevk alacaksınız? Oynamayın daha iyi bence.😌

Yüksek ihtimalle olur. Tabi şöyle bir durum var. Kariyer moduna girmeden önce EA sunucularına bağlanıp anlık veri çekiyor. Oyuncu özellikleri v.s böyle bir durumda sizin verileri sıfırlarmı bilemem denemek lazım..

Olur. Kariyere başlarken gelen kariyer ayarları ekranında kadro seçimini mevcut kadroları kullan olarak seçmen gerekir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı