FIFA 20 offline oynama

kerioooo

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir siteden FIFA 20 aldım, Orgin hesabı verdiler, garantili vs. dediler. İlk başta hesap patladı :) Sonra yazdım, yardımcı oldular, yeni hesap verdiler ama benim şöyle bir durumum var, ben Online oynayan biri değilim, sadece kariyer modu ve abimle birlikte maç yapan bir insanım. Bu oyunun bende kalıcı olması için ne yapabilirim? Bazıları offline oynanabilir kalıcı olabilir gibisinden yazmışlar ama anlayamadım. Yardımcı ola bilecek var ise sevinirim.

Aldığınız hesap çalıntı hesap. Sahibi illa haberdar olup şifre değiştirecek. Çalıp satan kişilere destek vermek yerine oynamamak daha etik bir hareket olur.

Ya bunun parasını verip satın almış bir adamın hesabına çöküp oynamak nedir nasıl bir kafadır aklım almıyor. Korsan edinip oynamak bile daha doğru geliyor valla.

Arkadaşlar bir siteden FIFA 20 aldım, Orgin hesabı verdiler, garantili vs. dediler. İlk başta hesap patladı :) Sonra yazdım, yardımcı oldular, yeni hesap verdiler ama benim şöyle bir durumum var, ben Online oynayan biri değilim, sadece kariyer modu ve abimle birlikte maç yapan bir insanım. Bu oyunun bende kalıcı olması için ne yapabilirim? Bazıları offline oynanabilir kalıcı olabilir gibisinden yazmışlar ama anlayamadım. Yardımcı ola bilecek var ise sevinirim.

Sanırım rus illegal plati sitesinden aldınız %90 hesabı.

Farklı taktikler var fakat yapılan iş doğru değil düşüncesindeyim , crack olarak kullan daha iyi çalıntı hesaptan :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı