Çözüldü FIFA 2007 DirectX 9 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Agah gibi

Hectopat
Arkadaşlar FIFA 07 indirdim. Kurarken aşağıya bırakacağım DirectX hatasını alıyorum. Çıkıp klasörün içindeki DirectX dosyasını kurmaya çalıştığımda ise farklı bir hata alıyorum. Yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• ekran alıntısı 222222222222222222.PNG
    ekran alıntısı 222222222222222222.PNG
    6,3 KB · Görüntüleme: 335
  • ekran alıntısı direkctx.PNG
    ekran alıntısı direkctx.PNG
    7,8 KB · Görüntüleme: 660
Çözüm
FIFA'nın kurulu olduğu yerde "autorun" adlı bir dosya varsa özellikler > uyumluluk > uyumluluk Modu'nu tikleyip > Windows XP (service pack 2) yapıp uygula deyip kapattıktan sonra autorun adlı dosyadan tekrardan kurulum yapar mısınız?
Bunu indirip deneyin:

Bunu indirip deneyin:
Maalesef işe yaramadı.

FIFA'nın kurulu olduğu yerde "autorun" adlı bir dosya varsa özellikler > uyumluluk > uyumluluk Modu'nu tikleyip > Windows XP (service pack 2) yapıp uygula deyip kapattıktan sonra autorun adlı dosyadan tekrardan kurulum yapar mısınız?

Çözüm
Hocam teşekkürler dediğiniz şeyi yaptım ve sorun çözüldü fakat şimdi böyle bir şey ile karşılaştım.

Dosya Ekleri

• fifa 08.PNG
    fifa 08.PNG
    217,5 KB · Görüntüleme: 610

Geri
Yukarı