Fifa 2014 Seasons modunda sürekli hata

Merhaba. 2 ay öce Fİfa 14 aldım sırf online oynamak için tabi, ama sadece 2 hafta boyunca sorunsuz oynadım.
Daha sonra şu resimde gördüğünüz hatayı almaya başladım. Ne yaptıysam düzeltemedim. Bilgisayarıma format bile attım belki internet ayarlarımda sorun vardır diye, ama olmadı. Crysis 3'ü de online oynuyorum. Onda herhangi bir sorun yok ama resimdeki uyarıyı veriyor. Sanırım ben internet ayarlarımı bozmuşum diye düşünüyorum. Ya da başka bir şey, bilemiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

9934fifa14_2014-02-23_02-50-20-34.jpg

2624crysis3_2014-02-23_03-03-42-29.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Denetim masasında bulunan Windows Güvenlik Duvarı içerisinden İzin verilen uygulamalar sekmesinden Fifa14 uygulamasını bulup Özel ve Ortak kısmını işaretledikten sonra onaylayıp çıkın. Bunları yaptıktan sonra tekrar deneyin. Zira modeminizde de bir kısıtlama söz konusu olabilir.

kYAjLBQ.png

Ağabey modemin markası ZyXEL. Modeli P660W-Tx.
Resimleri koyarken hata yapmışım onu siz söyleyince fark ettim :) .
2 ay boyunca oynadım hiç bu tür bir şeyle karşılaşmadım, bilgisayarıma sıfırdan Win 8.1 kurdum yine bu sorun.
Resimler;

eXpZmD.jpg
KgRQQ0.jpg

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı