FIFA 2019 transfer isteği gelmiyor

Lykiaisstaken

Picopat
Oyunda kendimi Fenerbahçe'de oynarak 89 overalla kadar yükselttim Fenerbahçe'yi 2 kere UCL şampiyonu 3 kere Süperlig şampiyonu yaptım ama artık Süper Lig'de oynamaktan sıkıldım ve transferimi istedim fakat hiçbir transfer isteği gelmiyor kendi değerimizi düşürürsek geliyormuş fakat 89'dan nasıl düşeceğimi bilmiyorum ve düşmekte istemiyorum bunu farklı bir şekilde çözmenin yolu var mıdır?

anlgms06

Hectopat
Oyunda kendimi Fenerbahçe'de oynarak 89 overalla kadar yükselttim Fenerbahçe'yi 2 kere UCL şampiyonu 3 kere Süper Lig şampiyonu yaptım ama artık Süper Lig'de oynamaktan sıkıldım ve transferimi istedim fakat hiçbir transfer isteği gelmiyor kendi değerimizi düşürürsek geliyormuş fakat 89'dan nasıl düşeceğimi bilmiyorum ve düşmekte istemiyorum bunu farklı bir şekilde çözmenin yolu var mıdır?

FIFA 19 da gariplikler söz konusu maalesef bende teknik direktörlük modunda ankaragücünü alınca bana da teklif gelmiyordu. Neyse ki escolas mod aldımda kafam rahat sorunlar gitmiş.

Doyle

Centipat
Daha fazla  
Oyunda kendimi Fenerbahçe'de oynarak 89 overalla kadar yükselttim Fenerbahçe'yi 2 kere UCL şampiyonu 3 kere Süperlig şampiyonu yaptım ama artık Süper Lig'de oynamaktan sıkıldım ve transferimi istedim fakat hiçbir transfer isteği gelmiyor kendi değerimizi düşürürsek geliyormuş fakat 89'dan nasıl düşeceğimi bilmiyorum ve düşmekte istemiyorum bunu farklı bir şekilde çözmenin yolu var mıdır?
Transfer isteğin kabul edildimi ? Maç reytinglerin, gol ve gol katkılarında önemli. Beceri hareketlerinden verdiğin puanları al genin düşer sonra geri yükseltirsin. Ayrıca oyuncu yaşında önemli.

KS
KS
Lykiaisstaken

Lykiaisstaken

Picopat
Transfer isteğin kabul edildi mi? Maç reytinglerin, gol ve gol katkılarında önemli. Beceri hareketlerinden verdiğin puanları al genin düşer sonra geri yükseltirsin. Ayrıca oyuncu yaşında önemli.

Oyuncum 26 yaşında ve evet kabul edildi neredeyse her maç takıma gol pozisyonu yaratıyorum ileride aktifim fakat defans biraz düşük kaldığı için bazen mevkimden açılıp defansa gidiyorum özellikle zorlandığımız maçlarda.

BottleofWhiskeey

Centipat
Daha fazla  
Overall’dan kaynaklanan bir durum. Serbest kalma bedelin kaç? Kulübünle 1 yıllık yeni sözleşme imzala ve serbest kalma maddesi koydurma bakalım.

Yukarı