FIFA 2020 nasıl oynanabilir?

Ana kartım sadece 8 GB destekliyor maalesef. Anakarti değiştirmeyi düşünüyorum aslında elimdekilere uygun bı anakart öneriniz varsa alabilirim ram yukseltebilecegim şekilde.
Bence DDR3 sisteme daha fazla yatırım yapmayın hocam. Tabi piyasasına göre değişir ama ben zamanında 3. nesil Intel sistemime anakart bakarken 9. nesil anakartlarla yarışıyordu 3. nesil anakartlar.

Bence DDR3 sisteme daha fazla yatırım yapmayın hocam. Tabi piyasasına göre değişir ama ben zamanında 3. nesil Intel sistemime anakart bakarken 9. nesil anakartlarla yarışıyordu 3. nesil anakartlar.
Bende yükseltmek istiyorum artık aslında ama malum günümüz ekonomik şartları hepimizin belini büküyor. Birde ev gecindiren biri için bir sistem dizmek imkansıza yakın bir seviye. Elimizden ancak bu geliyor yani eldekini yükseltmek şimdi orta seviye bir sistem almak 11-13 milyar arası buda beni fazlasıyla aşar malesef. Bu cenazeyi kaldırmam gerekiyor artık ama çokta yapabilecek birşeyim yok işin aslı :(

Bence bir aylık Gamepass PC alın. Oradan elde edeceğiniz EA Play ile Fifa 23 dahil hangi sürümün çalışacağını görürsünüz. Yüksek ihtimalle Fifa 22 oynayabilirsiniz. Çünkü 15’ten 22’ye kadar benzer grafik motoru kullanıldı.

Ben de yükseltmek istiyorum artık aslında ama malum günümüz ekonomik şartları hepimizin belini büküyor. Bir de ev gecindiren biri için bir sistem dizmek imkansıza yakın bir seviye. Elimizden ancak bu geliyor yani eldekini yükseltmek şimdi orta seviye bir sistem almak 11-13 milyar arası bu da beni fazlasıyla aşar malesef. Bu cenazeyi kaldırmam gerekiyor artık ama çokta yapabilecek bir şeyim yok işin aslı :(
Ah be hocam. Benim kafa 2020'ye gitmiş. O zamanlar çok içli dışlı idim sistemlerle. 2000 3000'e APU vs. sistemler bulunuyordu. 4000 5000'e 1650'li 1650S'li sistemler vardı. Uzun zaman sonra hazır sistem satan sitelere girdim de felaket! En düşük sistem 11K olur mu ya? Gerçekten işimiz her yerde, her alanda çok zor...

Elinizdeki anakartın tam modelini biliyor musunuz?

Ah be hocam. Benim kafa 2020'ye gitmiş. O zamanlar çok içli dışlı idim sistemlerle. 2000 3000'e APU vs. sistemler bulunuyordu. 4000 5000'e 1650'li 1650S'li sistemler vardı. Uzun zaman sonra hazır sistem satan sitelere girdim de felaket! En düşük sistem 11K olur mu ya? Gerçekten işimiz her yerde, her alanda çok zor...

Valla tam bilmiyorum biliyorum desem yalan olur şimdi akşam bakıp burdan bilgilendirme yapayım olmazmı. Her alanda çok zor dediğiniz gibi. Bu yüzden eldekinin kıymetini bilmek lazım el mahkum

MSI 7641 imiş hocam anakart. Kingston 4 + 4 ram RX 550 4 GB ekran kartı. AMD FX 6300 işlemci. 240 GB SSD 500 veya 550 watt PSU var şuan

M5A78 LM LX-3 veya M5A97 bakabilirsiniz 2. el. Şuan kullandığınız anakart nedir?
MSI 7641 imiş hocam. 4 + 4 Kingston ram RX 550 4 GB ekran kartı AMD FX 6300 işlemci 240 GB SSD 500 veya 550 watt PSU

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı