FIFA 21 alınır mı?

sakinolum

Decipat
Makaleler
1
Şu an PS Store'da 90 TL alırsam indirime girdiğinde Uncharted nathan drake Collection oyununu alamayacağım. Şu an PES 21 var analig oynuyorum ve FIFA'nın analigine tercih ederim çünkü FIFA çok detaylı o kadar detay sevmiyorum. Normalde FIFA'cıyım ama pes oynamayada bayılırım. Sizce şimdi 90 TL'ye alayım mı? Yoksa FIFA 22'nin çıkmasına 1 ay kala falan biraz daha düşer fiyatı mesela FIFA 20 30 TL olmuştu. O zaman mı alayım? Aslında Uncharted 1-2-3 aklıma daha çok yatıyor.

Şu an PS Store'da 90 TL alırsam indirime girdiğinde Uncharted nathan drake Collection oyununu alamayacağım. Şu an PES 21 var analig oynuyorum ve FIFA'nın analigine tercih ederim çünkü FIFA çok detaylı o kadar detay sevmiyorum. Normalde FIFA'cıyım ama pes oynamayada bayılırım. Sizce şimdi 90 TL'ye alayım mı? Yoksa FIFA 22'nin çıkmasına 1 ay kala falan biraz daha düşer fiyatı mesela FIFA 20 30 TL olmuştu. O zaman mı alayım? Aslında Uncharted 1-2-3 aklıma daha çok yatıyor.
Hocam forumda 15 20 tlye satan arkadaşlar var. İsterseniz onlardan alıp unchartedi de alabilirsiniz. Online özelliği yok sadece diye biliyorum.

tabi ki de FIFA22 cıkınca al. 21 fiyatı deli dehşet düşer. hem bütçen olursa 22 bile çekebilirsin :D her türlüsü su an 100liraya almaktan iyidir.

22 çıktığında 21 son güncelleme alacak zaten busefer yeni kadroları isteyecekseniz. Bunun için de 22 almak isteyecekseniz ama bütçe yetmeyecek. Onun yerine Uncharted daha mantıklı olur. Her sene aynı oyun zaten.
22 çıktığında 21 son güncelleme alacak zaten busefer yeni kadroları isteyecekseniz. Bunun için de 22 almak isteyecekseniz ama bütçe yetmeyecek. Onun yerine Uncharted daha mantıklı olur. Her sene aynı oyun zaten.
Ek olarak bazı FIFA oynayan kişiler 20'nin 21'den daha güzel olduğunu söyleyen kişiler de mevcut. Dediğim gibi Uncharted daha mantıklı. Bakarsınız FIFA 21 30 TL gibi bir fiyata düşer ozaman alırsınız.

Ek olarak bazı FIFA oynayan kişiler 20'nin 21'den daha güzel olduğunu söyleyen kişiler de mevcut. Dediğim gibi Uncharted daha mantıklı. Bakarsınız FIFA 21 30 TL gibi bir fiyata düşer o zaman alırsınız.

Onun yerine kadro yaması kurabilir

Geri
Yukarı