FIFA 21 buglar giderildi mi?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben Online modu sevmiyorum. Sadece kariyer modunda takılacağım. Şu an yüklüyorum FIFA 21 acaba Enis Kirazoğlu'nun anlattığı buglar temizlendi mi? Devre arası oyuncu transfer edememe, görünmez futbolcu gibi hatalardan bahsediyorum. Yoksa onun yerine FIFA 20 mi yüklesem? Siz ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ben Online modu sevmiyorum. Sadece kariyer modunda takılacağım. Şu an yüklüyorum FIFA 21 acaba Enis Kirazoğlu'nun anlattığı buglar temizlendi mi? Devre arası oyuncu transfer edememe, görünmez futbolcu gibi hatalardan bahsediyorum. Yoksa onun yerine FIFA 20 mi yüklesem? Siz ne önerirsiniz?
Hocam buglar var ama abartılacak seviyede değil. Sadece transferlerini son ana sarkıtma sıkıntı çıkııyor.

Ben aktif kariyer modu oyuncusuyum Enis Kirazoğlu'nun o videosunu izledim ve su an o buglardan hiçbiri kalmadı isterseniz alabilirsiniz çok ucuza FIFA 21 var. Eğer güncel oyuncuların olmasını istiyorsan FIFA 22'yi de bekleyebilirsin.

Ben aktif kariyer modu oyuncusuyum Enis Kirazoğlu'nun o videosunu izledim ve su an o buglardan hiçbiri kalmadı isterseniz alabilirsiniz çok ucuza FIFA 21 var. Eğer güncel oyuncuların olmasını istiyorsan FIFA 22'yi de bekleyebilirsin.
Büyük ihtimalle Game Pass'ten felan indiriyordur. Yoksa satın almadan önce sorardı heralde.

Ben pes serisini daha çok severim ama bu senenin fifasını'da denedim. İnanılmaz fazla bug vardı bundan 3 ay önce vesaire. Birkaç gün önce oynadım tekrar, bir şans vereyim dedim. Çoğu hata düzeltimiş ama bazıları hala var. Oynanmayacak derecede değil ama oynayacaksanız Game Pass veya EA Pass'ten oynayın bence. Çünkü 22'nin gelişi yakındır diye düşünüyorum.

Bende oyuncu kariyerinde penaltı kullananlar sanki Andrea Pirloymuşçasına panenka atmaya çalışıyor. Bir maçta 3 penaltı oldu üçünde de aynı oyuncu panenka denedi. İki maçta bir penaltı oluyorsa %95 panenka deniyorlar bir tane sert adam gibi vuran yok çıldırmalık.

Yeni konular

Geri
Yukarı