FIFA 21 gamepad problemi

İsmailsafaç

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
BİM markete gelmiş olan polosmart psg05 gamepad ile bilgisayara format atana kadar gayet güzel şekilde PC üzerinden FIFA 21 oynayabiliyordum. PC formatladıktan sonra FIFA 21 oyununda problem var. Menülerde sürekli sağa sola gidiyor durduramıyorum. Sağ yön tuşu "X" tuşu yerine falan geçmiş ne oldu anlamadım. Kolu PS4 bağladığımda ise FIFA 21 de herhangi bir problem yok. PC üzerinden oynadığım diğer oyunlarda da problem yaşamıyorum. Sadece FIFA 21'de bu problem var. Sebebi nedir?

FIFA 21 normalde sadece Xbox kolu için destekli. Harici uygulama kullanarak DS4 bağlıyordum ben. Harici uygulamada X ve Y eksen ayarlarını baştan yaparsanız sorununuz düzelir.

Oyunum Steam sürümü ama formattan önce herhangi bir uygulama kurmadan çok rahat ve güzel şekilde gamepad ile oynayabiliyordum.
Rehberimi takip ederek tüm kontrolcü türlerini açın.

FIFA 21 normalde sadece Xbox kolu için destekli. Harici uygulama kullanarak DS4 bağlıyordum ben. Harici uygulamada X ve Y eksen ayarlarını baştan yaparsanız sorununuz düzelir.
DS4 Uygulaması işe yaradı gibi. Teşekkür ederim.
DS4 Uygulaması işe yaradı gibi. Teşekkür ederim.
Bunda da oyunda kol 2 defa gözüküyor. :D
1618499772800.png

Bende de FIFA 21 var. Origin'den oynuyorum. DS4 uygulamasını kullanıyorum ama bendeki sorunlar devam ediyor. Nasıl çözdüğünüzü detaylı şekilde anlatır mısınız lütfen?
Bende de polo smart psg05 kol var ve ds4 uygulaması hiçbir işe yaramıyor fifada origin sürümü sapıtıyor ne yapmak lazım çözüm varmı

Yeni konular

Geri
Yukarı