FIFA 21 klavyede E ve W aynı anda basmıyor

yolsuzyolcu

Decapat
Merhaba,
FIFA 21 oynarken sol ve üst yön tuşuyla beraber e tuşuna(sprint) basabiliyorum ama bu 3 tuşa bastığımda W ye basmıyor. Yani sprint atarken ara pas atamıyorum elimi e tuşundan çekmem lazım W'ye de basmak için. Şimdi diyeceksiniz ki aynı anda 3 tuşu destekliyor fakat test yaptığımda yön tuşları ve e tuşuyla aynı anda A, S, D ye basıp 6 tuşa aynı anda izin veriyor. Çıldırmalık bir sorun sizce sebebi ne olabilir?Bir de ekleme yapayım yön tuşlarına basmadığımda E ile W arasında 2 sine de basabiliyorum çok garip sorun
Bilgisayar da yeni nesil RTX 3060'lı Monster 20.3.

1.png

Merhaba,
FIFA 21 oynarken sol ve üst yön tuşuyla beraber e tuşuna(sprint) basabiliyorum ama bu 3 tuşa bastığımda W ye basmıyor. Yani sprint atarken ara pas atamıyorum elimi e tuşundan çekmem lazım W'ye de basmak için. Şimdi diyeceksiniz ki aynı anda 3 tuşu destekliyor fakat test yaptığımda yön tuşları ve e tuşuyla aynı anda A, S, D ye basıp 6 tuşa aynı anda izin veriyor. Çıldırmalık bir sorun sizce sebebi ne olabilir? Bir de ekleme yapayım yön tuşlarına basmadığımda e ile W arasında 2sine de basabiliyorum çok garip sorun.
Bilgisayar da yeni nesil RTX 3060'lı Monster 20.3.

Eki Görüntüle 1028352

Bende de aynı sorun var. Üstelik klavyemde birçok tuşa aynı anda basma özelliği de var. Garip.
Bende de aynı sorun var. Üstelik klavyemde birçok tuşa aynı anda basma özelliği de var. Garip.

FIFA ile alakalı olabilir.

FIFA ile alakalı olabilir.

Hocam FIFA ile ilgili diye düşündüm ama internette klavye testi yapınca da aynı, 2 yön tuşu ve e tuşu basınca 4.tuş olarak W haricinde herhangi bir tuşa basabiliyorum, hatta aynı anda resimdeki gibi 6-7 tuşa bile basıyor. Sağ yön ve üst e bastığımda E ve W ye basıyor işte bir gariplik daha.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam FIFA ile ilgili diye düşündüm ama internette klavye testi yapınca da aynı, 2 yön tuşu ve e tuşu basınca 4.tuş olarak W haricinde herhangi bir tuşa basabiliyorum, hatta aynı anda resimdeki gibi 6-7 tuşa bile basıyor. Sağ yön ve üst e bastığımda E ve W ye basıyor işte bir gariplik daha.

Pek bir bilgim yok hocam, önerim gamepad ile oynamanız.

Geri
Yukarı