FIFA 21 Steam’de indirimde alınır mı?

Arkadaşlar size bir taktik veriyim. Oyunları daha ucuza almak için kullanabilirsiniz bu taktiği. ByNoGame GameSatış gibi sitelerde CS:GO skin kısmına gelince orada bazı silahlar var. Steam mağaza değeri ve satıcının sattığı fiyat var. Genelde Steam mağaza fiyatı 250 TL olan oyunlar 150 160 TL civarına koyuluyor. Anlatmak istediğim bu tarz alışveriş sitelerinden skin çekin ve Steam pazarda o ürünü satın çok güzel kar kalıyor elinize. Cyberpunk 2077 alacaktım oyun 250 TL. 180 TL verip 278 TL'lik CS:GO skini aldım. Topluluk pazarında sattım silah skinini ve elime 250 TL kaldı. 180 TL'ye Cyberpunk 2077 almış oldum.
Hocam bu dediğiniz taktiği bende uygulayacağım fakat bir sorum var siteden skini aldigim da 1 hafta beklemeden direkt pazarda satabilirim değil mi? @Trabzon Fifayi indirimde iken 200 tl sularına getirtebilirim bu sayede.

Hocam bu dediğiniz taktiği bende uygulayacağım fakat bir sorum var siteden skini aldigim da 1 hafta beklemeden direkt pazarda satabilirim değil mi? @Trabzon FIFA'yi indirimde iken 200 TL sularına getirtebilirim bu sayede.
Envanterine yeni gelen her skin 7 gün takas banı yiyor. Pazar banı yemediği için satabilirsin.

Geri
Yukarı