FIFA 21 indirimde alınır mı?

Ultimate Team oynamayacaksan FIFA 20 al daha iyi.
güncel takımlar mevcut mudur?
FIFA fut demek artık normal oyun için alan kalmadı desek yeridir. Mayısa geldik fut a başlamanın bir manası yok kaldı ki zaten PC fut için en kötü platform bence alınmaz.
fut sevdam yok girer 2-3 paket açarım (beleş) hevesimi alır kaçarım zaten internetimde pek izin vermez fut'a

Merhaba, bugün uyandığımda bir mail aldım istek listemde FIFA 21 vardı ve indirimde olduğunu belirtiyordu Steam neyse zaten hevesliydim ama çok pahalı diye almıyordum. C fiyatı inanılmaz indirimliydi 138 TL yani cidden harika geldi. Çok uzun zamandır pes düşkünüyüm PS Cafe'lerde kendi bilgisayarımda vs. yani oynarım bayağı ama kariyer modunda bir türlü FIFA'ya eriştiğini düşünemiyorum. Gerçekçilik falan pek yok gibi FIFA'nın kariyer modunu beğeniyorum. Velhasıl alanlardan eksi yanlarını ve önerilerini bekliyorum.
Ultimate team oynamıyacaksan alınır.

Kariyer çok güzel bana göre sarıyor yani. 100 saat kariyer oynamam var öneririm.

Evet aldım hani garip bir beklentiyede girmedim değil çünkü o kadar lisansa para sayan oyun iyi bir şey yapmıştır gibi çoğu beklentilerimi karşıladı FIFA menajer modunda tek sıkıntısı çok uzatıyorlar görüşme olsun o olsun bu olsun ayrı ayrı peste yes yes deyip geçiyordum tabii pek bir şey bilmiyorum ama oyuncu kariyerine bayıldım desem yeridir şu an eğleniyorum aralıksız 2 saat oynadım oyuncu kariyerini pesin çok çok önünde.

Geri
Yukarı