FIFA 21'in saçma zorluğu

Yamete Kudasai

Kilopat
Makaleler
4
Karagümrük ile teknik direktör kariyeri başlattım. Saçma bir şekilde ilk sezondan Şampiyonlar Ligi gruplarında olduğumu gördüm neyse konumuz bu değil. Erzurumspor'a karşı maçımız vardı ondan sonra da Lazio maçı. Erzurumspor maçında resmen rakip bana top oynatmadı ve zar zor berabere kaldım. Lazio maçına geldiğimizde ise daha 10. dakikada 2-0 öne geçtim. Zorluk en üst seviyenin bir tık altında oynuyorum. Diyeceğim şu ki kötü takımlara karşı top bile kapamazken iyi takımlara karşı oynayınca takımım Barcelona'ya dönüşüyor. Bir ayarı yok mu bunun?

Karagümrük ile teknik direktör kariyeri başlattım. Saçma bir şekilde ilk sezondan şampiyonlar ligi gruplarında olduğumu gördüm neyse konumuz bu değil. Erzurumspor'a karşı maçımız vardı ondan sonra da lazio maçı. Erzurumspor maçında resmen rakip bana top oynatmadı ve zar zor berabere kaldım. Lazio maçına geldiğimizde ise daha 10. dakikada 2-0 öne geçtim. Zorluk en üst seviyenin bir tık altında oynuyorum. Diyeceğim şu ki kötü takımlara karşı top bile kapamazken iyi takımlara karşı oynayınca takımım Barcelona'ya dönüşüyor. Bir ayarı yok mu bunun?

Bu neredeyse tüm futbol oyunları için geçerlidir. Güçsüz tarafa momentum verilir

Zorluk derecesinin altında Profesyonel oyuncuların hareketlerini taklit et tarzı bir ayar olması lazım eğer o açıksa kapatın.

Oyunun zorluğu bazı yerlerde gerçekten saç baş yolduruyor gerçekten bu zorluk rakipten değil oyunun size savunma yaptırtmamasından kaynaklanıyor keşke eskisi gibi olsa.
Bu neredeyse tüm futbol oyunları için geçerlidir. Güçsüz tarafa momentum verilir
Kariyer modundan bahsediyor online taraf ile karıştırmayın.

Karagümrük ile teknik direktör kariyeri başlattım. Saçma bir şekilde ilk sezondan Şampiyonlar Ligi gruplarında olduğumu gördüm neyse konumuz bu değil. Erzurumspor'a karşı maçımız vardı ondan sonra da Lazio maçı. Erzurumspor maçında resmen rakip bana top oynatmadı ve zar zor berabere kaldım. Lazio maçına geldiğimizde ise daha 10. dakikada 2-0 öne geçtim. Zorluk en üst seviyenin bir tık altında oynuyorum. Diyeceğim şu ki kötü takımlara karşı top bile kapamazken iyi takımlara karşı oynayınca takımım Barcelona'ya dönüşüyor. Bir ayarı yok mu bunun?
Oyunla ilgili bir sıkıntı sanırım, bende Fenerbahçe ile kariyer başladım, Kayserispor'a 4-1 yenildim. Şampiyonlar Liginde Borussia Dortmund ile berabere kaldım :D

20'ye göre oynanış gelişmiş mi hocam?

Yeni konular

Geri
Yukarı