Fifa Oyun Zorluğu

dodocem

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşla öncelikle herkese iyi forumlar . Benim sorunum fifa da profesyonel oyun zorluğunda oynuyorum . Ama her takıma 5-6 gol atıyorum. Dünya klasında oynayınca her takıma 3-4 sıfır yeniliyorum. Dünya klası zorluğunda oynamak için neler yapmalıyım ?

Arkadaşla öncelikle herkese iyi forumlar . Benim sorunum fifa da profesyonel oyun zorluğunda oynuyorum . Ama her takıma 5-6 gol atıyorum. Dünya klasında oynayınca her takıma 3-4 sıfır yeniliyorum. Dünya klası zorluğunda oynamak için neler yapmalıyım ?
Kendini geliştirmelisin :)

Şaka şaka Sürekli dünya klasında oynamaya çalış. Taktik yapmaya çalış. 2-3 Takım belirle. Oyuncuların taktiğine alış. Hareket öğren mesela ben rabbona ile frikik'den çok gol atıyorum. Rainbow yapıyorum. Hareketli pas vs.vs Biraz araştır google'da bulursun bu tarz hareketleri. Mesela 3kişinin arasına dalıyorum. Hareketli pas veriyorum. İzliyorlar.

Futbol oyunlarında son seviyelerde gerçekçilik artar yani kazanmak için futbol bilgini konuşturman gerekir, hep aynı taktikle oynarsan bir süre sonra tıkanırsın ve kaybetmeye başlarsın ama oyunu rakibe karşı oynarsan yani her maçta rakibe göre taktik yaparsan kazanırsın. Tabi bazen ne yaparsan yap kaybedersin :)

Hepinize teşekkürler. Artık çok daha iyi oynamaya başladım. Çeşitli çalımlar ve uzaktan şut çekmeyi öğrendim. Artık efsaneviyi zorlayacağım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı