FIFA 21 Zorluğu Dengesiz

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
FIFA 21'de efsanevi ayarlarda ligin tozunu attırırken UCL'de çok çok çok zorlanıyorum. Bunun bir dengesi yok mudur? Yani ligde herkese 6-7 atabilmek de istemiyorum, UCL'de rakibin bana top koklatmamasını da istemiyorum. Çok dengesiz bir zorluk var oyunda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Katılıyorum sana, bu olayı seçkin ve efsanevi arasında yaşıyorum. Çözümü maalesef yok.

Katılıyorum sana, bu olayı seçkin ve efsanevi arasında yaşıyorum. Çözümü maalesef yok.
Çok dengesiz ve can sıkıcı maalesef.
Slider ayarlarını değiştirip denedin mi?
Bende de tam tersi. En zorda Bayern'e 4 atarken ligde Kayserispor'dan top kapamıyorum. Gerçekçi slider ayarlarını dene, bir nebze adam ediyor oyunu.
Teşekkürler deneyeceğim.

FIFA 21'de efsanevi ayarlarda ligin tozunu attırırken UCL'de çok çok çok zorlanıyorum. Bunun bir dengesi yok mudur? Yani ligde herkese 6-7 atabilmek de istemiyorum, UCL'de rakibin bana top koklatmamasını da istemiyorum. Çok dengesiz bir zorluk var oyunda.
Oyunun olayı bu zaten, bir maçta rakibin Barcelona olsa da, çok kötü oynar sen kazanırsın. Ama ikinci lig takımı çok formdadır sana top oynatmaz. Bence oyunu gerçekçi yapan da bu. Mesela gerçek maçlara bak. Shakhtar Real'i sahasında 3 atarak yendi ama Gladbach'tan 6 yedi.

Oyunun olayı bu zaten, bir maçta rakibin Barcelona olsa da, çok kötü oynar sen kazanırsın. Ama ikinci lig takımı çok formdadır sana top oynatmaz. Bence oyunu gerçekçi yapan da bu. Mesela gerçek maçlara bak. Shakhtar Real'i sahasında 3 atarak yendi ama Gladbach'tan 6 yedi.
Tamam işte bendeki öyle değil. Bende daima UCL de zorlanıyorum basit takımlara da sürekli 6 7 atıyorum. Bu arada senin dediğin durumda momentum ve ben ona da gıcık oluyorum. Yani FM gibi olsa zorluk ayarları ne var sanki değil mi?

Tamam işte bendeki öyle değil. Bende daima UCL de zorlanıyorum basit takımlara da sürekli 6 7 atıyorum. Bu arada senin dediğin durumda momentum ve ben ona da gıcık oluyorum. Yani FM gibi olsa zorluk ayarları ne var sanki değil mi?
Haklısın, rekabetçi mod açık mı? Ben Marsilya ile Barcelona'yı elemiştim. Bende rekabetçi mod açık, efsanevi zorluk çok gol yiyorum ama yediğim kadar da atıyorum. Oyun planını ofansif ya da ultra ofansif almayı dene.

Rekabetçi mod oyunu çok daha gerçekçi yapıyor bence ama artık botlarla FIFA oynayan kaldı mı ya?
Botlarla derken. FUT oynayanlar gerçek FIFA'cılar değildir bana göre. Gerçek FIFA'cılar kariyer moduna saatler gömer. Ben 2004'ten beri FIFA'da kariyer modunda önümde kağıt kalem notlar alarak FIFA oynarım. FUT'muş Voltaymış bunlar EA'nin tuzağından başka bir şey değil maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı