FIFA 22 almaya değer mi?

Hocam yalan olmasın 2-3 sene Xbox One S deneyimi yaşadığım için Gamepad'e çok alıştım. O yüzden ben memnunum. Ben kolu aldığımda 400-500 civarıydı. Şimdi 800-1K arası fiyatı var. Şu an alacak olsam büyük ihtimalle biraz daha koyup 9.nesil alabilirdim.

8. ve 9.neslin arasında ne fark var hocam bir anlatabilir misiniz?

@wrâithx o zaman almamak için bence bir sebep yok. Hayırlı olsun şimdiden :)

Teşekkür ederim <3

Hocam yalan olmasın 2-3 sene Xbox One S deneyimi yaşadığım için Gamepad'e çok alıştım. O yüzden ben memnunum. Ben kolu aldığımda 400-500 civarıydı. Şimdi 800-1K arası fiyatı var. Şu an alacak olsam büyük ihtimalle biraz daha koyup 9.nesil alabilirdim.

Bir de hocam 8.nesil almayı karar verdim 400 lira için bence değmez gibi.

Son düzenleyen: Moderatör:
8. ve 9.neslin arasında ne fark var hocam bir anlatabilir misiniz?

Hocam kol konusunda @Yener K. benden daha bilgilidir. O en iyi şekilde yardımcı olabilir. Ben 9.nesil'i deneyimlemedim lakin deneyen arkadaşlarım 9.nesilin biraz daha ağır olduğunu söylemişti. Ben şu an gamepadi kablo ile bağlayıp oynuyorum ve memnunum.8. nesil hayli hayli işimi görüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
8. nesil de iş görür. 400 TL'ye değecek fark olduğunu düşünmüyorum.

Gamepadlerin anakartla uyumlu olması gerekiyor mu hocam?
Anakartla derken USB girişi veya Bluetooth desteği olan bir de işletim sistemi uygun olan PC'ye takılır. Anakarta özel Gamepad duymadım. Konsola ise özel olur. Bazı kollar ise PC'ye uyumlu değil. Ancak son çıkan kolların nerdeyse tamamı uyumlu. Bazıları farklı program da isteyebilir.

Anakartla derken USB girişi veya Bluetooth desteği olan bir de işletim sistemi uygun olan PC'ye takılır. Anakarta özel Gamepad duymadım. Konsola ise özel olur. Bazı kollar ise PC'ye uyumlu değil. Ancak son çıkan kolların neredeyse tamamı uyumlu. Bazıları farklı program da isteyebilir.

Şu an anakartta Bluetooth desteği yok fakat bir USB girişli Bluetooth 5.0 adaptör alacağım
Alacağım adaptör: https://www.hepsiburada.com/tp-link-ub500-bluetooth-5-0-mini-usb-adaptor-p-HBCV0000125QH2
Anakartla derken USB girişi veya Bluetooth desteği olan bir de işletim sistemi uygun olan PC'ye takılır. Anakarta özel Gamepad duymadım. Konsola ise özel olur. Bazı kollar ise PC'ye uyumlu değil. Ancak son çıkan kolların neredeyse tamamı uyumlu. Bazıları farklı program da isteyebilir.

Bir de gamepad 5.0 Bluetooth destekliyor mu tam olarak?

Evet hocam. Adaptörle kullanabilirsiniz. 4.0 adaptörle de kullananlar var.

Yeni konular

Geri
Yukarı